Tablo Görünümü:

3D Masaj Aleti

21,00TL

Vazgeçilmez bir keyif 3D Masaj Aletiyle günün yorgunluğunu ve stresini azaltmak artık elinizde. Sevdiklerinize de bu keyfi yaşatın ve onları 3D Masaj aletiyle tanıştırın. Masaj keyfinizi yorulmadan sıkılmadan yaşayın. Boynunuz mu ağrıyor ya da başınız? Size masaj yapacak kimse mi yok? 3D Masaj Aleti yanınızda. Her gün düzenli kullanılması halinde hücrelerinizin canlı olmasına yardımcı olur. Masaj etkisi ile rahatlamanızı sağlar...

Air Curler Yeni Nesil Saç Dalgalandırıcı

14,00TL

Air Curler Yeni Nesil Saç Dalgalandırıcı saçlarınıza zarar vermeden hızlı ve kolayca muhteşem buklelere sahip olmanızı sağlıyor. Metal saç dalgalanıdırıcılar saçlarınızın kırılmasına ve yanmasına neden olabilmekte ve saçınızın doğal yapısına zarar vermektedir. Air curler saç dalgalandırıcı yanlızca normal bir saç kurutma makinesi kullanarak saçlarınızı zahmetsizce dalgalandırabilmenizi sağlayan patik bir çözümdür. Saçlarınızın serbest bir şekilde dalgalanmasına izin verir saçlarınız diğer yöntemlerde olabileceği gibi gerdirme yada bastırma gibi fiziksel etkilere maruz kalmayacağından kırılma ve yanma gibi etkilerden korunmuş olur. Yeni Nesil Saç Dalgalandırıcı kendi buklelerinizi yardım almadan hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kompakt tasarımıyla seyahatlerinizde de yanınızda t..

Baby Foot Yenileyici Ayak Bakım Peelingi - Orjinal Ayak Maskesi

28,00TL

Ayrıntılar Baby Foot Yenileyici Ayak Bakım Peelingi - Orjinal Ayak Maskesi         KULLANIMI       Ayaklarınızı bol suyla yıkayın ve durulayın.       Ürün içerisinden çıkan pedi ayağınıza geçirin.       60 ile 90 dakika arsında pedi ayağınızda bekletin.       Ayağınızı pedin içerisinden çıkarın ve bol suyla durulayın.       Durulama esnasında veya sonrasında herhangi bir ürün ayağınaza KULLANMAYIN. ( krem, sabun, vb.)       Tahmini 15  günlük bir süreç tamamlandıktan sonra ayak derinizin kalınlığına göre soyulma işlemi tamamlanacaktır.              Sizde yumuşak ve pürüzsüz bir ayaklara sahip olmak istiyorsa..

Babyliss Pro Stylist Tools Mucizevi Otomatik Bukle Makinesi

168,00TL

XAUTO CURL Teknolojisi (Patentli): Hızlı Ve Güzel, Uzun Ömürlü Bukleler Için Zahmetsiz Sistemi X Fırçasız Motor: Işık, Verimli, Elektronik Kontrol, Uzun Ömürlü Motor (5000 Saat) XSeramik Kaplama: Pürüzsüz Ve Parlak Bukleler Üzerindeki Etkisi X 2 Isı Pozisyonları (210 ° C, 230 ° C):. Saç Doğasına Bağlı Olarak Xince Ve Hassas Saçlar Için 210 ° C - 230 ° C Kalın Saç Için Normal X3 Kez Konumları (8s, 10s, 12s): Çeşitli Için Stilleri Kıvırmak (Dalgalı, Geniş Veya Dar) Xotamatik Durma..

Bayan Kaş ve Bıyık Alma Makinesi

16,80TL

Bayan Kaş Ve Bıyık Alma Makinesi Bayanlar Artık Kuaförde Sıra Bekleme Derdine Son! Yüzünüzün Hassas Bölgelerinde Çıkan İstenmeyen Tüyler Artık Sizi Rahatsız Etmesin. Kaş Ve Bıyık Alma Makinesi İle Cildiniz De Rahat Siz De. En Hassas Tüyleri En Güvenli Biçimde Yok Etmeyi Sağlayacak Mikro Teknoloji. Üstelik Tüm Aksesuarlar Dahil. Örnek Kullanım Alanları: Yanak, Kaş, Kulak, Bikini Bölgesi, Parmaklar, Ayaklar, Burun, Bıyık, Dizler, Boyun. Ürün Özellikleri: Kolay Taşınabilir, Yer Kaplamaz 13 Cm Uzunluğunda İnce Tüyleri Kökünden Alabilmesi İçin 0,1 Mm Bıçak Uç. Kolay Taşınabilir, Yer Kaplamaz. Paket İçeriği: 1 Adet Bayan Kaş Ve Bıyık Alma Makinesi​..

Beautiful Skin Care Expert

168,00TL

klığa sahiptir.Siyah noktaları ağrısız bir şekilde gideren ve sıkma yapmadan gözenekleri tıkayan odaklanmış bir emme özelliğine sahiptir. Kablosuz ve taşınabilir ünite bir ayar üçlüsüne sahiptir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan 4 bağlantı kafası ile birlikte gelir. Küçük kafa, günlük kullanım için mükemmel yumuşak bir emme sağlar. Büyük kafanın siyah nokta için mükemmel bir emiş gücü vardır. Oval kafa, burun ve ağız köşelerine girmek için oval bir açıklığa sahiptir...

Belly Burner Yağ Yakıcı Korse

14,00TL

Bel bölgenizde oluşan yağlanma, kıyafetleriniz üzerinden belli olan göbeğiniz sizi rahatsız ediyorsa Belly Burner Yağ Yakıcı Korse tam size göre... Belly Burner Yağ Yakıcı Korseyi günlük yaşantınızda kullanarak vücudunuzdaki istenmeyen yağlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Belly Burner Yağ Yakıcı Korseyi belinize sarıp dilediğiniz gibi hareket edebilir,spor yapabilir, hatta temizlik yaparken bile kullanabilirsiniz.Spor yapmaya vakit bulamıyorsanızBelly Burner Yağ Yakıcı Korse sayesinde oturduğunuz yerden dahi yağlarınızdan kurtulmanız mümkün olacak. Belly Burner Yağ Yakıcı Korse terleyerek vücudun toksinleri dışarı atmasına yardımcı olacak.  Aslında, ürün inceltici ve yağ yakma korsesi olarak etkili olduğu gibi aynı zamanda bel incilmeleri ve ağrılarında kiş..

Boy Uzatan Gizli Topuk Yükseltici Plantilla Discreta

5,60TL

  Silikon taban yükselticiyle boyunuzu 5cm'ye kadar uzatmanız mümkün! Katmanlı silikon tabanlıklar sayesinde istediğiniz yüksekliği kendiniz ayarlayabileceksiniz. Boyunuzu 1-5 cm arasında daha yüksek göstereceği gibi ayakkabının içinde belli olmaz. Silikon materyali eklemlerinizdeki baskıyı azaltarak size konfor da sunar.   Ürün Özellikleri:       Kadın veya erkek kullanımı için uygundur.     Kullanımı kolay, yumuşak ve rahattır.     Yürürken yada koşarken diz eklemlerine binen baskıyı azaltır.     Her türlü ayakkabıyla rahatlıkla uyar.     Tak çıkar silikon katmanlar sayesinde yüksekliği ayarlanabilir.   Paket İçeriği:       1 Çift Ayakkabı İçin Boy Uzatan Gizli Topuk Yükseltici Plantilla Disc..

Boy Uzatıcı Btall Silikon Tabanlık

16,80TL

Boy Uzatıcı Btall Silikon Tabanlık Nasıl Kullanılır?  Taban silikonlarını ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirin. Bu yerleştirme sizlere 2 cm uzama sağlayacaktır, üzerine eklediğiniz her ek aparat 1 cm yükseklik kazandıracaktır.  Her bir ayak için 1 adet taban (2 cm), 4 adet yükseltme tamponları (1 cm) toplam 6 cm uzama elde edebilirsiniz. Silikon yapısı sayesinde ayağınız ve ayakkabınızın içi ile oldukça uyumlu olup maksimum rahatlığı sağlayacaktır.  Boy uzatıcı jel , silikon tabanlık özel transparan silikon alaşımdan imal edilmiştir. Dışarıdan kesinlikle fark edilmez. Tercihinize göre silikon tabanlıklarla ; 1cm , 2cm , 4cm veya 5cm'ye kadar boyunuzu uzatabilmeniz mümkün olabilmektedir.  Yumuşak jel silikon alaşımdan imal edildiği için kesinlikle..

Boy Uzatıcı Silikon Ortopedik Sağlıklı Tabanlık

5,60TL

Boyunuzun kısalığından mı şikayetçisiniz? Artık bu bir sorun değil! Elevate ile boyunuzu anında 5 cm uzatabilirsiniz!  Ayakkabınız içine yerleştirdikten sonra dilerseniz 5 cm′e kadar dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. İstediğiniz kadarını yerleştirip boyunuzu 5 cm′e kadar istediğiniz ölçüde uzatabilirsiniz. Kadın ve erkek herkes kullanabilir. Ürün Özellikleri : Ayakkabı, spor ayakkabı ve bot için kullanılabilir. Ayakkabı içinde kaymaz. Yıkanabilir Yılın herhangi bir zamanında kullanılabilir Esnek jel, % 100 silikondan üretilmiştir. Anatomik tasarım ve maksimum konfor Ana tabanlık 1 cm olmak üzere altına ilave ederek toplamda 5 cm kadar ekstra boy farkı kazanabilirsiniz. Paket İçeriği: 10 adet  Ayak Boy Uzatıcı Ortapedik Silikon Tabanlık Ürün Boyutu: ..

Boyun Masaj Yastığı Neck Massage Cushion

21,00TL

Boyun Masaj Yastığı Neck Massage   Evde, ofiste ve heryerde hem baş hem boyun bölgeleri için boyun masaj yastığı ideal masaj olanağı sağlar.   Ayrıca On/Off butonu sayesinde istediğiniz zaman masaj bölümünü akfit yapabilirsiniz.   Otomatik titreşimli masaj boyun yastığı ile kimsenin omzuna ihtiyacınız yok.   Boncuk granul strafor parçacıkları ile doldurulmuş yapısı ile her boyunla uyumludur.    Vibrasyonlu masaj ile gergin iş ortamında ve sonrasında ya da uzun seyahatlerde sinirliliği azaltır, gerginliği giderir, konforlu uyku ortamı sağlar.   Özellikle oturarak çalışan ve sürekli baş ve boyun ağrısından şikayet edenler için harika bir masaj yastığıdır.   Otururken boyun bölümünüzün arka kısmına yerleştirin ve sağlıklı masajla rahatlığ..

Boyun Masajı Stimülatörü Manyetik Terapi Servikal Vertebra Tedavi Masaj

91,00TL

Uygulama  Bölgeleri: Bölgesel kan dolaşımını teşvik eder, bölgesel kasları gevşetir, iltihapları, şişlikleri, ağrıları ve yorgunluğu ortadan kaldırır. Servikodini, omuz ve kol uyuşması, baş ağrısı ve baş dönmesi için iyi bir etkiye sahiptir.  ..

Butterfly Abs Kas Geliştirici ve Masaj Aleti

21,00TL

      Butterfly ABS Kas Geliştirici ve Masaj Aleti Spor yaparken aynı zamanda masaj yapan muhteşem alet; Butterfly ABS!   Masaj ile incelebilmeniz artık mümkün! Kaslarınızı çalıştırmak ve fit bir vücuda sahip olmak için artık spor salonlarında uzun saatler kalmanıza gerek yok. Butterfly Massager ile evde titreşimlerle kaslarını geliştireceksiniz. Titreşim ile vücut kaslarınızın gelişmesini sağlarken aynı zamanda rahatlamanızı da sağlayacaktır. Günün stresini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak masaj aletini vücudunuzun dilediğiniz kısmında kullanabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kan dolaşımınız hızlanacaktır. ABS özelliği uygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şekilde titreşim veren aletlerde bulunmaktadır. Titreşimin gücünü ayarlamanıza olanak s..

Cazor Kart Seklinde Traş Seti

14,00TL

Carzor Traş Bıçağı Kredi Lartı ile aynı boyutta. Seyahatlerinizde yanınızdan ayıramayacağınız fonksiyonel tasarım.   Pratik bir şekilde cüzdanınızda taşıyabilirsiniz. 2 Adet yedek bıçağı ve dahili aynası ile her zamanın yanınızda. Carzor plastik malzemeden imal edilmiş olup özel  yapısı sayesinde ıslandığında avucunuzun içerisinden kaymaz. Carzor üzerinde yer alan özel sertleştirilmş U-Ayna ile kullanımı oldukça kolaydır. Kolayca cüzdanınıza koyabilirsiniz. Sadece 3 mm Kalınlığında özel gövde yapısı.  Hızlı bir şekilde monte ve demonte edebilirsiniz.  Ürün Ölçüleri : Boy:85.6 mm En:53.95 mm Ağırlık : 4 gram Paket İceriği : 1 Adet Traş Bıcagı Sapı 2 Adet Traş Başlıgı 1 Adet Ayna Seti..

Cep Parfüm Şişesi Parfüm Şişesinden Dolabilir

14,00TL

Günlük hayatımızda, işe giderken ya da seyahata çıkarken parfüm şişemiz hep çantamızdadır. Özellikle küçük çanta kullandığımızda parfüm şişesi genellikle o küçük çantaya sığmaz. Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parpüm Şişesi bu noktada hayatımızı kurtarıyor! Kullandığımız parfüm evde kalıyor minik cep şişesi biz nereye gidersek yanımızda geliyor. Ürün Özellikleri: Şık alüminyum gövde 4 ml kapasitelidir. (yaklaşık 90 sprey) Patentli kapak sistemi ile kendi parfüm şişenizden defalarca tekrar doldurabilirsiniz. Mini boyutlarıyla cebinizde dahi taşıyabilirsiniz. Ürün Ölçüleri: Çap: 1.7 cm Uzunluk: 8 cm Paket İçeriği: 1 adet Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parpüm Şişesi..

Derma Wand Cilt Yüz Bakım Cihazı Masaj Aleti

49,00TL

ELEKTRİKLİ DERMA WAND CİLT BAKIM CİHAZI PAKET İÇERİĞİ: DERMA WAND CD DERMA WAND ÇANTA DERMA WAND YÜZ BAKIM CİHAZI GÖNDERİLECEKTİR..

Dövme Şablonu

59,89TL

Ürün Özellikleri Dövme Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Dövme, temiz cil yüzeyine yapıştırılır ve 30 saniye kadar bekletilir. Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 20,5 cm  Genişlik : 15,5 cm..

Dövme Şablonu

62,81TL

Ürün Özellikleri Dövme Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Dövme, temiz cil yüzeyine yapıştırılır ve 30 saniye kadar bekletilir. Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 20 cm  Genişlik : 15 cm..

Dövme Uzun

20,34TL

Ürün Özellikleri Dövme Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 36 cm  Genişlik : 6 cm..

Ear Cleaner Vakumlu Kulak Temizleme Aleti

7,00TL

Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için kulaklarımıza iyi bakmamız gerekiyor. Geleneksel yöntemlerden biri olan kulak çubukları temizlediğiniz yeri göremediğiniz için bazen yararlı olmak yerine zararlı bile olabiliyor. Kir ve pisliği daha ileri iteklemek yerine bir kerede kolayca temizleyin. Ear cleaner vakumlu kulak temzileme aleti, toksik madde içermeyen yumuşak silikon başlıkları ve süper vakumlama mekanizmasıyla kulağınızdaki tüm kirleri ve pislikleri bir kaç saniye içinde çeker ve temizler. Elektronik kulak temizleme cihazını kullanmak için 2 adet kalem pili yuvasına takmanız ve on-off düğmesine basmanız yeterli. İçeriğinde bulunan 4 farklı renk uç ile ailedeki herkes kullanabilir. Özel..

El Ayak Kına Kalıbı

90,56TL

Ürün Özellikleri Kına Kalıbı Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 24 cm  Genişlik : 17 cm..

El Kına Kalıbı

93,47TL

Ürün Özellikleri Kına Kalıbı Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 20 cm  Genişlik : 12 cm..

El Kına Kalıbı Dantel

51,11TL

Ürün Özellikleri Kına Kalıbı Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 19 cm  Genişlik : 10 cm..

Elektronik Saç Koku Önleyici-Saç Düzeltici Katlanabilir İyonik Saç Fırçası

35,00TL

Özellikler     Kırılan,dökülen kuru saçlar hepimizin günlük sorunlarından olmuştur,hergün saçları şampuanlamak,yıkamak zaman kaybettirici ve saçlara da zarar veren bir iştir. Şimdi yeni,avuç içine sığabilen büyüklükteki hayranlık uyandıran iyonik saç fırçası saçlarınızı korur ve zaman dan tasarruf sağlar. İyonik saç fırçası sayesinde artık saçlarınız parlak ,yumuşak bir görünüme kavuşacak ve kurulama sırasında oluşan statik elektiriğin saçlarınıza zarar vermesi engellenecek. Katlanabilir,avuç içi, iyonik saç fırçası, küçük ,hafif ve portatiftir Seyahatte ve saçlarınızı canlandırmak ve düzeltmek istediğiniz her durumda yanınızda kolayca bulundurabilirsiniz Fırça başını temizlemek için basitçe iterek çıkarabilirsiniz. XJ80 İyon..

Fit Love Vücut Şekillendirici Korse

70,00TL

Fit Love Korse Günlük yaşamda rahatça kullanılabilir özelliği olan korsemiz elbise altına giyilebilen özelliğe sahiptir. Doğum sonrası kullanılabilen ve kullanıcılarından olumlu dönüş alan bir korsedir. ( Kullanıcı yorumları kısmından görebilirsiniz.) Bu korse özel kumaşlardan üretilerek sizlere sunulmuştur. Çamaşır makinesinde yıkanılabilir özelliği ile temizliği de son derece kolaydır. Lütfen ürünü alırken kutu üzerindeki talimatları dikkate alınız temizlik ve buna benzer özellikleri oradan öğrenebilirsiniz. Ten rengi açık renkli olduğu için kirlenmeye doğal olarak daha müsait olup genel olarak müşterilerimiz tarafından siyah renk tercih edilmektedir...

Flawless Legs Bacak Kol Vücut Epilatör

126,00TL

  Son Dokunuş Kusursuz Bacaklar, Son Dokunuşla Taşınabilir Elektrikli Saç Çıkarıcı Dokunuş, ciladan kaynaklanan acı ve tahriş olmadan pürüzsüz bir son sağlayan olağanüstü, anında ve ağrısız bir saç çıkarıcıdır. Avuç içi mükemmel ergonomik tasarımı avucunuzun içine rahatça oturacak şekilde biçimlendirilmiştir ve üşütme, kesiklik, jiletle alamadığınız tahriş kontrolü yoktur. Dört adet 18 ayar kafaya sahip Flawless Legs, hipoalerjeniktir, tüm cilt tiplerinde naziktir ve dokunması güvenlidir.  Bacaklar, bikini bölgesi, ayak bilekleri, koltuk altları veya tıraş sırasında kesilmeye yatkın herhangi bir alan için mükemmeldir. Kullanışlı ve parlak LED ışıklar cildinizi aydınlatmanıza yardımcı olur, böylece hiçbir noktayı kaçırmazsınız. Şarj edilebilir lityum-iyon..

Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti

42,00TL

Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti * Ağrısız Tüy alıcı, Yüz Vücut Tüy alıcı * Yüzünüzde kıllardan kurtulmanıza yardımcı olur * Her zaman  yumuşak pürüzsüz bacakları elde etmenizi sağlar *  * Bikini hattı, yüz, kol altında, bacaklarda, üst dudaklı * En hassas ciltte güvenli bir şekilde kullanılabilir. Özellikler: * Güç Kaynağı: 1 * AA Pil * Renk: Pembe * Malzeme: Plastik * Ağırlık: Yaklaşık. 70 g..

Folyo Tırnak Süsleme Sanatı

14,00TL

      Fab Folyo kolayca ve hızlı bir şekilde mükemmel sonuçlar veren, kullanımı kolay tırnak folyosudur. Fab Folyolar el ve ayak tırnaklarını oje uygulayarak benzersiz bir yöntemdir. Bu folyo malzeme tasarımları kullanır ve oje bir üst ve postu ile birleştirir ve düzenli tırnak cilası çıkarıcı ile kaldırır. Kullanıcılar sadece, mevcut proje için tasarım seçmeli ve uygulamalıdır.kendi tırnaklarda folyo tasarımı ayarlamak ve aplikatör ile aktarmak ve daha sonra folyoyu sıyırın. O daha az zaman alır ve aynı zamanda daha az pahalı olduğu için, salonu manikür veya pedikür almak daha iyi bir çözüm olması amaçlanmıştır.   Özellikler kuruma süresi yoktur Bir manikür veya pedikür stil elde folyo malzeme kullanır Kullanıcılar kendi tasarımlarını seçebili..

FOREO LUNA mini

126,00TL

  ŞİK & KOMPAKT YÜZ TEMİ̇ZLEYİ̇Cİ̇ LUNA mini, yenilikçi T-Sonic™ teknolojisi ile derin ama narin yüz temizliği sağlayan titreşimli, avuç içi büyüklüğünde bir cilt bakım cihazıdır. Ergonomik 3 bölgeli yüz fırçası, tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. HER YERDE KOLAY CİLT BAKIMI FOREO LUNA GO KULLANMA KILAVUZUNU İNDİRİN (PDF) 1. Temizleyici Uygulaması Her zaman kullandığınız temizleyicinizi yüzünüze sürün. LUNA go'yu ıslatın ve Temizlik Modu'nu çalıştırın.   2.   Temizlik LUNA go'nun temizlik yüzeyini dairesel hareketlerle yüzünüzde 1 dakika boyunca gezdirin.   3.   Durulama Yüzünüzü dur..

Gillette Mach3 Turbo 5 Bıçak ve Makine

32,20TL

Gillette Mach 3 Turbo ,yakın ve konforlu bi tıraş sunmak için ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren manuel bir tıraş makinesidir. Turbo stilinize güç katarak tıraşı yüksek performanslı bir aktiviteye çevirir. Gillette Mach 3 Turbo’da, Gillette’in 3 bıçak teknolojisi ve Sürtünmeyi Önleyen bıçaklar bir araya gelir. Üzerinde 10 adet Mikrofin bulunan oynar başlığı yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak size olağanüstü rahat ve yakın bir tıraş sağlar. Kartuşun üzerindeki kayganlaştırıcı bant kullanıldıkça beyazlaşır, ve en iyi tıraş performansını verebilmesi için size kartuşunuzu değiştirmeniz gerektiğini hatırlatır.   Gillette’in 3 bıçaklı tıraş teknolojisi ve Sürtünme Önleyici bıçakları yüzünüzde nazikçe kayarak inanılmaz kolaylıkta bir tıraş olmanızı sağlar..

Hair Stamps Hair Glitter Sihirli Saç Süsleri

9,80TL

- 1 adet Pembe Kalp şeklinde saç süsleyici - 1 adet Mavi yıldız şeklinde saç süsleyici  ..

Kına Kalıbı A3

19,11TL

Ürün Özellikleri Kına Kalıbı Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 29 cm  Genişlik : 17 cm..

Kına Kalıbı A4

23,90TL

Ürün Özellikleri Kına Kalıbı Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 29 cm  Genişlik : 17 cm..

Kına Sticker Küçük

49,08TL

Ürün Özellikleri Kına Kalıbı Hint Desenli modelidir. 1 pakette karışık olarak 12 adet mevcuttur. Kulanımı Kına kalıbı temiz cilt yüzeyine yapıştırılır ve şekil üzerine sprey boya ya da kına uygulanır . Tamamen temizlemek için bebek yağı ya da zeytin yağı ile silinebilir. Ürün Ebatları  Uzunluk : 29 cm  Genişlik : 21 cm..

Kinoki Detox Ayak Bandı (10 Adet)

9,80TL

Kinoki Detox Bandı ile hava kirliliği, sigara, katkılı gıda maddeleri, kimyasallar ve radyasyondan maruz kaldığımız toksinlerden arının!  Bitkisel malzemelerden üretilen Kinoki vücudunuzu yeniler ve enerjinizi arttırmanıza yardımcı olur. Vücuttaki toksinleri ayak tabanından çeker alır. Sabah uyandığınızda vücudunuzdan çıkan sıvı siyah maddelere inanamayacaksınız. Ürün Özellikleri:     Vücudun salgıladığı zehirli maddelerin emilmesine     Vücuttaki küçük ağrıların hafifletilmesine     Bağışıklık sistemi üzerindeki yükün azaltılmasına     Lenfatik Sistemin doğal yollardan temizlenmesine     Normal kan dolaşımının desteklenmesine     Vücuttaki şişliklerin azaltılmasına    ..

Kupa Çekme ve Hacamat Seti Vakumlu Masaj Aleti 6'lı

5,60TL

6 li kupa çekme seti satışlarımız çok hızlı bir şekilde devam etmektedir, kalitesi ve yeni görsel tasarımı ile çok hoş bir görünüme sahip olan yeni 6 li kupa çekme seti sinirsiz stok ve en ucuz 6 li kupa çekme özelliği ile siz bayilerimiz ve müşterilerimiz ile buluşmuştur. satışına basladığımız günden beri sizlerin hacamat setlerine gösterdiğiniz ilgisi bizi fazlası ile mutlu etmiştir     Omuz ve sırt bölgesi ağrı tedavisinde   Stres nedeni ile oluşan baş ağrılarında   Vakumlu kupa çekme hacamat seti ile bardak kapatmaya bardak çekmeye son!   Hacamat Tedavisi Nerede Kullanılır:      Vücutta soğuk algınlığı sonucunda oluşan kırgınlıkların tedavisinde Aşırı stres ve yorgunluğun azaltılması Romatizma ağrılarda Eklem ve bel kasları aşırı ..

Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 98 (3 Sayfa)