Tablo Görünümü:

Araba Kokusu Araba

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu.Kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Ürün Ebatları Uzunluk : 13 cm Genişlik : 5 cm Yükseklik: 4,5 cmKoli içi: 60 ad...

Araba Kokusu Boğa

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu Boğa Figürlü .Kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Ürün Ebatları Uzunluk : 9 cm Genişlik : 7 cm Yükseklik: 9 cmKoli içi: 48 ad...

Araba Kokusu Çapa

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu Çapa ModeliKaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Kokuları ve renkleri farklılık gösterebilmektedir. Ürün Ebatları Uzunluk : 9,5 cm Genişlik : 7,5 cm Yükseklik: 10 cmKoli içi: 64 ad...

Araba Kokusu Jaguar

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu Jaguar ModeliKaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Ürün Ebatları Uzunluk : 9 cm Genişlik : 10 cm Yükseklik: 5 cmKoli içi: 60 ad...

Araba Kokusu Jaguar

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu Jaguar Modelidir.Kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Renk seçeneği mevcuttur.Ürün Ebatları Uzunluk : 10 cm Genişlik : 7 cm Yükseklik: 10 cmKoli içi: 60 ad...

Araba kokusu Kartal

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu Kartal ModeliKaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Ürün Ebatları Uzunluk : 10 cm Genişlik : 6 cm Yükseklik: 10 cmKoli içi: 64 ad...

Araba Kokusu Yunus

0,00TL

Ürün ÖzellikleriAraba ve Oda Kokusu Yunus Balığı  Figürlü .Kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Paketin içinden çıkan yapışkanlı kağıt ile tutturulur.Ürün Ebatları Uzunluk : 11 cm Genişlik : 7 cm Yükseklik: 9 cmKoli içi: 48 ad...

Buhur Hediye Seti

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Klasik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Paketinde 3 adet yağı, 5 adet mumu ve keseciği mevcuttur.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 8 cm Yükseklik: 8,3 cm..

Buhurdan Seti 12'li Paket

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Klasik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.1 pakette 12 adet bulunmaktadır..KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 8 cm Yükseklik: 8 cm..

Buhurdan Seti Baykuş

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Kuş Desenli modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Paketinde 1 adet yağı ve mumu mevcuttur.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk: 7,3 cm Genişlik: 6 cm Yükseklik: 9,5 cm..

Buhurdanlık Ahşap Ayaklı

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Bambu Ayaklı Modelidir.Kaliteli seramik ve ahşap malzemeden yapılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur.KulanımıBuhurdan ın üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Kutu Ebatları Uzunluk : 9 cm Genişlik: 9 cmYükseklik: 11 cm..

Buhurdanlık Ahşap Ayaklı

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Bambu Ayaklı Modelidir.Kaliteli seramik ve ahşap malzemeden yapılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur.KulanımıBuhurdan ın üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Kutu Ebatları Uzunluk : 8,5 cm Genişlik: 8,5 cmYükseklik: 12 cm..

Buhurdanlık Ahşap Ayaklı

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Bambu Ayaklı Modelidir.Kaliteli seramik ve ahşap malzemeden yapılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur.KulanımıBuhurdan ın üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Kutu Ebatları Uzunluk : 8 cm Genişlik: 8 cmYükseklik: 11 cm..

Buhurdanlık Ahşap Kuş Desenli

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Kuş Desenli modelidir.Ahşap ve seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap : 8,7 cm Yükseklik: 12,3 cm..

Buhurdanlık Ahşap Kuş Desenli

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Kuş Desenli modelidir.Ahşap ve seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk: 8,2 cm Yükseklik: 14,5 cm..

Buhurdanlık Ananas

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Ananas modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 9 cm Yükseklik: 12 cm..

Buhurdanlık Ayaklı

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık, Konik ve Reçine Tütsü'ler için kullanılabilir.Kaliteli seramik ve ahşap malzemeden yapılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur.KulanımıBuhurdanlık iç kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Konik ve reçine tütsüler içinde kullanılır.Kutu Ebatları Uzunluk : 7,5 cm Genişlik: 7,5 cmYükseklik: 11,5 cm..

Buhurdanlık Bambu

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale Modelidir.Kaliteli seramik malzemeden yapılmıştır.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yakılarak yerleştirilir.Birkaç saniye bekledikten sonra.veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır.Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Kutu Ebatları Uzunluk : 5 cm Genişlik: 6 cmYükseklik: 11 cm..

Buhurdanlık Demlik

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Demlik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk : 9 cm Genişlik: 9 cmYükseklik: 14 cm..

Buhurdanlık Demlik

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Minik Demlik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 8 cm Yükseklik: 12 cmKoli içi:96 ad...

Buhurdanlık Demlik

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Demlik modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk : 8 cm Genişlik: 7,5 cmYükseklik: 15 cm..

Buhurdanlık Destar

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yerleştirilirek yakılır.Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Kutu Ebatları Uzunluk : 7 cm Genişlik: 7 cmYükseklik: 7,5 cm..

Buhurdanlık İbrik

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık İbrik Modelidir.Kaliteli seramik malzemeden yapılmıştır.2 parçadan oluşmaktadır.KulanımıBuhurdan ın üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Kutu Ebatları Uzunluk : 12 cm Genişlik: 10 cmYükseklik: 13 cm..

2-3 Gün
Hızlı İncele

Buhurdanlık Kalp

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Kalpli modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap : 8 cm Yükseklik: 11,5 cm..

Buhurdanlık Kuş Kırmızı

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Kuş Sebili modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap : 8 cm Yükseklik: 11,5 cm..

Buhurdanlık Kuş Mavi

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Kuş Sebili modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 7,5 cm Yükseklik: 9 cm..

Buhurdanlık Ş

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şömine modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Uzunluk: 6 cm Genişlik: 6,5 cmYükseklik: 8 cmKoli içi:120 ad...

Buhurdanlık Şelale

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yerleştirilirek yakılır.Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Ürün Ebatları Uzunluk: 8 cm Genişlik: 10 cmYükseklik: 11 cmKoli içi:72 ad...

Buhurdanlık Şelale

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yerleştirilirek yakılır.Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Ürün Ebatları Uzunluk: 7 cm Genişlik: 5,5 cmYükseklik: 10 cmKoli içi:72 ad...

Buhurdanlık Şelale

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yerleştirilirek yakılır.Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Ürün Ebatları Uzunluk: 10 cm Genişlik: 9 cmYükseklik: 9 cm..

Buhurdanlık Şelale

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yerleştirilirek yakılır.Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Ürün Ebatları Uzunluk: 13 cm Genişlik: 6 cmYükseklik: 5 cmKoli içi:96 ad...

Buhurdanlık Şelale

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Şelale modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına konik tütsü yerleştirilirek yakılır.Birkaç saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile alevi söndürülerek kor halde kalması sağlanır. Böylece buhurdanlıktaki delikten duman çıkmaya başlar.Ürün Ebatları Uzunluk: 9 cm Genişlik: 10 cmYükseklik: 10 cmKoli içi:72 ad...

Buhurdanlık Standlı

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Standlı Modelidir.Kaliteli seramik ve Metal malzemeden yapılmıştır.2 parçadan oluşmaktadır.Renk karışık olarak gelmektedir.KulanımıBuhurdan ın üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Kutu Ebatları Uzunluk : 10 cm Genişlik: 10 cmYükseklik: 19 cm..

Buhurdanlık Tendur

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Tandır modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap : 9,5 cm Yükseklik: 13 cm..

Buhurdanlık Yaprak

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Yapraklı modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 7,5 cm Yükseklik: 9 cm..

Kalem Parfüm

402,68TL

Ürün ÖzellikleriBay Bayan Karışık 48’li Renkli Kalem Parfüm.Paket içerisinde 48 adet 8cc kalem parfüm mevcuttur.Yerli üretimdir. Kokular özgündür.Kutu Ebatı Uzunluk : 13,5 cm Genişlik : 18 cm Yükseklik: 43 cmKutu içi : 48 adet Şişe Uzunluğu: 12 cm..

2-3 Gün
Hızlı İncele

Keep Calm Buhurdan 12'li Paket

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Keep Calm temalı modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.1 pakette 12 adet bulunmaktadır.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap: 7,5 cm Yükseklik: 9 cm..

Keep Calm Buhurdan Seti

0,00TL

Ürün ÖzellikleriBuhurdanlık Keep Relax temalı modelidir.Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir.Paketinde 5 adet mum mevcuttur.KulanımıÜst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır.Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır.Ürün Ebatları Çap : 8,3 cm Yükseklik: 10 cm..

Oda Kokusu 100 ml

96,64TL

Ürün ÖzellikleriBambu Çubuklu Oda Kokuları.Ev Ofis gibi yaşanan tüm mekanlarda güvenle kullanılır.KulanımıPaketindençıkardığınız çubukları şişesine yerleştirin.Esansı emen çubuklar kalıcı kokuları dakikalar içinde yaymaya başlıyacaktır.Haftada 2-3 kez çubukları ters çevirinÜrün Ebatları Yerli Üretimdir120 ml dir...

Oto Kokusu 24'lü Paket

334,53TL

Ürün ÖzellikleriAhşap bambu kapaklı ip askılı koku aracınızın içine güzel bir koku veren ve gerçek parfüm yağlarından yapılmış sıvı bir hava tazeleyicidir.Esans şişenin üzerinde bulunan ahşap başlık sayesinde uzun süre ve etkili bir koku akımı meydana getir..Yerli üretimdir.Standlı dır.10 ml dir.Şişesi camdır.Kapak kısmı bambudur.İp rengi stok durumuna göre değişkenlik gösterebilir.Yüksek esanslı kaliteli kokuya sahiptir.4 farklı koku bulunmaktadır.Kokular okyanus,kavun,vanilya,masterSağlık Bakanlığı onaylı tesiste üretilmiştir.Stand içeriği 24lü dür.Stand da 4 kokudan 6’şar adet bulunmaktadır...

2-3 Gün
Hızlı İncele

Oto Kokusu 36'lı Paket

637,84TL

Ürün ÖzellikleriAhşap bambu kapaklı ip askılı koku aracınızın içine güzel bir koku veren ve gerçek parfüm yağlarından yapılmış sıvı bir hava tazeleyicidir..Esans şişenin üzerinde bulunan ahşap başlık sayesinde uzun süre ve etkili bir koku akımı meydana getir.. Kapak kısmı bambudur.İp rengi stok durumuna göre değişkenlik gösterebilir.Yüksek esanslı kaliteli kokuya sahiptir.4 farklı koku bulunmaktadır.Kokular okyanus,kavun,vanilya,master.Sağlık Bakanlığı onaylı tesiste üretilmiştir.Paket içeriği 36 adettir.Pakette 4 kokudan 9’ar adet bulunaktadır.Ürün Ebatları Yerli Üretimdir10 ml dir...

Tütsülük Kayık Filli Seramik

0,00TL

Ürün ÖzellikleriTütsülük fil modelidir.Kaliteli seramik malzemeden yapılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur.Ürün  Ebatları Uzunluk : 20 cm Genişlik: 5 cmYükseklik: 6 cm..

Tütsülük YuvarlakFilli Seramik

0,00TL

Ürün ÖzellikleriYuvarlak Tütsülük fil modelidir.Kaliteli seramik malzemeden yapılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur.Ürün  Ebatları Uzunluk : 5 cm Genişlik: 5 cmYükseklik: 10 cm..

Wax 6'lı Set Display 24'lü

0,00TL

Ürün ÖzellikleriEriyen Wax Mum Yaprak modelidir.1 pakette 6 adet bulunmaktadır...

Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)