Tablo Görünümü:

Satranç Klasik Ayaklı Tabla Küçük

819,81TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Klasik modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları bronz ve altın rengi olarak 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :27*27*2 cm Taşların ölçüleri : 3,5 - 7 cm ..

Satranç Klasik Mermer Tabla Büyük

858,63TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Klasik modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları bronz ve altın rengi olarak 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :33*33*2 cm Taşların ölçüleri : 4 - 8,5 cm ..

Satranç Mermer Tabla L

609,38TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları figürlü olup 3 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :27*27*2 cm Taşların ölçüleri : 3,5 - 6 cm ..

Satranç Mermer Tabla M

532,77TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları figürlü olup 4 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :25*25*2 cm Taşların ölçüleri : 3 - 5 cm ..

Satranç Mermer Tabla S

404,78TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları modelleri 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :20*20*2 cm Taşların ölçüleri : 2,5 - 4 cm ..

Satranç Mermer Tabla XL

708,39TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları figürlü olup 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :30*30*2 cm Taşların ölçüleri : 4 - 6,5 cm ..

Satranç Seti Zamak L

545,07TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları gümüş ve altın rengidir .Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :27*27*2 cm Taşların ölçüleri : 4,5 - 6 cm ..

Satranç Seti Zamak M

472,24TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları gümüş ve altın rengidir .Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :25*25*2 cm Taşların ölçüleri : 3,5 - 5 cm ..

Satranç Seti Zamak S

408,78TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Figürlü modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları gümüş ve altın rengidir .Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :20*20*2 cm Taşların ölçüleri : 2,5 - 4 cm ..

Satranç Tablası Mermer Görünümlü

220,34TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Tahtası Klasik modelidir.Tablası Mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :36*36*2 cm ..

Satranç Tablası Sedef Görünümlü

163,55TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Tahtasıdır.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :36*36*2 cm ..

Satranç Taşı Fügürlü Set

1.226,61TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Taşı Figürlü modelidir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları bronz ve altın rengi olarak 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Taşların ölçüleri : 7,5 - 10 cm ..

Satranç Taşı Fügürlü Set L

0,00TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Taşları Figürlü modelidir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları figürlü olup 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Taşların ölçüleri : 6 - 8 cm ..

Satranç Taşı Fügürlü Set XL

981,29TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Taşı Figürlü modelidir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları gümüş ve altın rengidir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Taşların ölçüleri : 7 - 10 cm ..

Satranç Taşı Zamak Kutulu M

981,29TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Kutulu Klasik modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları altın ve gümüş renktir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :46*46*5cm Taşların ölçüleri : 4 - 7 cm ..

Satranç Taşı Zamak Kutulu S

799,16TL

Ürün ÖzellikleriSatranç Seti Kutulu Klasik modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları bronz ve gümüş renktir.Self Design markamıza ait yerli üretim ve özel tasarımdır.Ürün Ebatları Tabla ölçüleri :30*30*5cm Taşların ölçüleri : 3,5 - 6,5 cm ..

Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)