Tablo Görünümü:

Saat Çarklı Beyin

892,08TL

Ürün ÖzellikleriBeyin Çarklı temalı duvar saati modelidir..Sert plastik malzemeden üretilmiştir.Saatte yer alan çarklar hareketlidir.Saat 1,5 volt 1 adet pil ile çalışmaktadır.Ürün Ebatları Uzunluk : 24cm Genişlik : 8 cm Yükseklik: 33 cmKoli içi : 12 adet..

Saat Flip

0,00TL

Ürün ÖzellikleriMasa Saati Ledli modelidir.Saatin Altında Led Işığı vardırMetal ve pvc malzemeden üretilmiştir.2 Büyük Kalem Pil ile Saat Çalışır.3 ad.Kalem pil ile led lambası çalışır.On Off Düğmesi ile led lamba yanar.Ürün Ebatları Uzunluk : 20 cm Genişlik : 16 cm ..

Saat Flip

0,00TL

Ürün ÖzellikleriMasa Saati Ledli modelidir.Saatin Altında Led Işığı vardırMetal ve pvc malzemeden üretilmiştir.1 Büyük Kalem Pil ile Saat Çalışır.3 ad.Kalem pil ile led lambası çalışır.On Off Düğmesi ile led lamba yanar.Ürün Ebatları Uzunluk : 17 cm Genişlik : 20 cm ..

Saat Flip Araba

1.459,75TL

Ürün ÖzellikleriMasa Saati Araba modelidir.Metal ve pvc malzemeden üretilmiştir.Büyük Kalem Pil ile Çalışır.Oyuncak değildir.Tekerlekleri Sabittir.Ürün Ebatları Uzunluk : 19 cm Genişlik : 25 cm ..

Saat Flip Helicopter

0,00TL

Ürün ÖzellikleriMasa Saati Helikopter modelidir.Metal ve pvc malzemeden üretilmiştir.2 ad Kalem Pil ile Çalışır.Oyuncak değildir.Pervanesi Dönmektedir.Ürün Ebatları Uzunluk : 17 cm Genişlik : 20 cm ..

Saat Hareketli Bateri Sesli

0,00TL

Ürün Özellikleri Duvar Saati Bateri temalı modelidir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Saat başı bateri sesi çıkarır, hareketlidir . 1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır. Ürün Ebatları  Çap : 30,5 cm  Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Dansçı

0,00TL

Ürün Özellikleri Duvar Saati Dans Eden Kız temalı modelidir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Hareketlidir . 1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır. Ürün Ebatları  Çap : 30,5 cm  Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Gitar

0,00TL

Ürün ÖzellikleriDuvar Saati Gitar temalı modelidir.Sert plastik malzemeden üretilmiştir.Hareketlidir .1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır.Ürün Ebatları Çap : 30,5 cm Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Kalp

0,00TL

Ürün ÖzellikleriDuvar Saati Kalp temalı modelidir.Sert plastik malzemeden üretilmiştir.Hareketlidir .1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır.Ürün Ebatları Çap : 30,5 cm Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Kedi Sesli

0,00TL

Ürün Özellikleri Duvar Saati Kedi temalı modelidir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Saat başı miyavlama sesi çıkarır, hareketlidir . 1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır. Ürün Ebatları  Çap : 30,5 cm  Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Koşan At

0,00TL

Ürün Özellikleri Duvar Saati Koşan At temalı modelidir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Hareketlidir . 1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır. Ürün Ebatları  Çap : 30,5 cm  Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Roma Rakamlı

0,00TL

Ürün Özellikleri Duvar Saati Roma Rakamı temalı modelidir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Hareketlidir . 1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır. Ürün Ebatları  Çap : 30,5 cm  Genişlik : 5 cm ..

Saat Hareketli Yürüyen Adam

0,00TL

Ürün Özellikleri Duvar Saati Yürüyen Adam temalı modelidir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Hareketlidir . 1 büyük, 3 küçük pil ile çalışır. Ürün Ebatları  Çap : 30,5 cm  Genişlik : 5 cm ..

Saat Klaket Digital

0,00TL

Ürün ÖzellikleriKlaket Görünümlü Elektronik Masa ve Duvar Saati.Metal ve pvc malzemeden üretilmiştir.Saat, dakika, saniye bilgisi elektronik olarak yer almaktadır.Alarmlıdır.Adaptör ile çalışmaktadır.Ürün Ebatları Uzunluk :25 cm Genişlik : 24 cm ..

Saat Masa Üstü Flip

1.297,56TL

Ürün ÖzellikleriMasa Saati Retro modelidir.Metal ve pvc malzemeden üretilmiştir.Büyük Kalem Pil ile Saat Çalışır.Saatin yaprakları her dakika ve saat'te aşağıya düşüyor.Ürün Ebatları Uzunluk : 20 cm Genişlik : 10 cmYükseklik: 16 am ..

Saat Masa Üstü Flip

0,00TL

Ürün ÖzellikleriMasa Saati Kumsaati modelidir.Metal ve pvc malzemeden üretilmiştir.2 Büyük Kalem Pil ile Saat Çalışır.Kum Saati her 5 saniyede hareket eder.Ürün Ebatları Uzunluk : 27 cm Genişlik : 14 cm ..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)