Tablo Görünümü:

3D Masaj Aleti

21,00TL

Vazgeçilmez bir keyif 3D Masaj Aletiyle günün yorgunluğunu ve stresini azaltmak artık elinizde. Sevdiklerinize de bu keyfi yaşatın ve onları 3D Masaj aletiyle tanıştırın. Masaj keyfinizi yorulmadan sıkılmadan yaşayın. Boynunuz mu ağrıyor ya da başınız? Size masaj yapacak kimse mi yok? 3D Masaj Aleti yanınızda. Her gün düzenli kullanılması halinde hücrelerinizin canlı olmasına yardımcı olur. Masaj etkisi ile rahatlamanızı sağlar...

Air Curler Yeni Nesil Saç Dalgalandırıcı

14,00TL

Air Curler Yeni Nesil Saç Dalgalandırıcı saçlarınıza zarar vermeden hızlı ve kolayca muhteşem buklelere sahip olmanızı sağlıyor. Metal saç dalgalanıdırıcılar saçlarınızın kırılmasına ve yanmasına neden olabilmekte ve saçınızın doğal yapısına zarar vermektedir. Air curler saç dalgalandırıcı yanlızca normal bir saç kurutma makinesi kullanarak saçlarınızı zahmetsizce dalgalandırabilmenizi sağlayan patik bir çözümdür. Saçlarınızın serbest bir şekilde dalgalanmasına izin verir saçlarınız diğer yöntemlerde olabileceği gibi gerdirme yada bastırma gibi fiziksel etkilere maruz kalmayacağından kırılma ve yanma gibi etkilerden korunmuş olur. Yeni Nesil Saç Dalgalandırıcı kendi buklelerinizi yardım almadan hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kompakt tasarımıyla seyahatlerinizde de yanınızda t..

Baby Foot Yenileyici Ayak Bakım Peelingi - Orjinal Ayak Maskesi

28,00TL

Ayrıntılar Baby Foot Yenileyici Ayak Bakım Peelingi - Orjinal Ayak Maskesi         KULLANIMI       Ayaklarınızı bol suyla yıkayın ve durulayın.       Ürün içerisinden çıkan pedi ayağınıza geçirin.       60 ile 90 dakika arsında pedi ayağınızda bekletin.       Ayağınızı pedin içerisinden çıkarın ve bol suyla durulayın.       Durulama esnasında veya sonrasında herhangi bir ürün ayağınaza KULLANMAYIN. ( krem, sabun, vb.)       Tahmini 15  günlük bir süreç tamamlandıktan sonra ayak derinizin kalınlığına göre soyulma işlemi tamamlanacaktır.              Sizde yumuşak ve pürüzsüz bir ayaklara sahip olmak istiyorsa..

Babyliss Pro Stylist Tools Mucizevi Otomatik Bukle Makinesi

168,00TL

XAUTO CURL Teknolojisi (Patentli): Hızlı Ve Güzel, Uzun Ömürlü Bukleler Için Zahmetsiz Sistemi X Fırçasız Motor: Işık, Verimli, Elektronik Kontrol, Uzun Ömürlü Motor (5000 Saat) XSeramik Kaplama: Pürüzsüz Ve Parlak Bukleler Üzerindeki Etkisi X 2 Isı Pozisyonları (210 ° C, 230 ° C):. Saç Doğasına Bağlı Olarak Xince Ve Hassas Saçlar Için 210 ° C - 230 ° C Kalın Saç Için Normal X3 Kez Konumları (8s, 10s, 12s): Çeşitli Için Stilleri Kıvırmak (Dalgalı, Geniş Veya Dar) Xotamatik Durma..

Bayan Kaş ve Bıyık Alma Makinesi

16,80TL

Bayan Kaş Ve Bıyık Alma Makinesi Bayanlar Artık Kuaförde Sıra Bekleme Derdine Son! Yüzünüzün Hassas Bölgelerinde Çıkan İstenmeyen Tüyler Artık Sizi Rahatsız Etmesin. Kaş Ve Bıyık Alma Makinesi İle Cildiniz De Rahat Siz De. En Hassas Tüyleri En Güvenli Biçimde Yok Etmeyi Sağlayacak Mikro Teknoloji. Üstelik Tüm Aksesuarlar Dahil. Örnek Kullanım Alanları: Yanak, Kaş, Kulak, Bikini Bölgesi, Parmaklar, Ayaklar, Burun, Bıyık, Dizler, Boyun. Ürün Özellikleri: Kolay Taşınabilir, Yer Kaplamaz 13 Cm Uzunluğunda İnce Tüyleri Kökünden Alabilmesi İçin 0,1 Mm Bıçak Uç. Kolay Taşınabilir, Yer Kaplamaz. Paket İçeriği: 1 Adet Bayan Kaş Ve Bıyık Alma Makinesi​..

Beautiful Skin Care Expert

168,00TL

klığa sahiptir.Siyah noktaları ağrısız bir şekilde gideren ve sıkma yapmadan gözenekleri tıkayan odaklanmış bir emme özelliğine sahiptir. Kablosuz ve taşınabilir ünite bir ayar üçlüsüne sahiptir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan 4 bağlantı kafası ile birlikte gelir. Küçük kafa, günlük kullanım için mükemmel yumuşak bir emme sağlar. Büyük kafanın siyah nokta için mükemmel bir emiş gücü vardır. Oval kafa, burun ve ağız köşelerine girmek için oval bir açıklığa sahiptir...

Belly Burner Yağ Yakıcı Korse

14,00TL

Bel bölgenizde oluşan yağlanma, kıyafetleriniz üzerinden belli olan göbeğiniz sizi rahatsız ediyorsa Belly Burner Yağ Yakıcı Korse tam size göre... Belly Burner Yağ Yakıcı Korseyi günlük yaşantınızda kullanarak vücudunuzdaki istenmeyen yağlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Belly Burner Yağ Yakıcı Korseyi belinize sarıp dilediğiniz gibi hareket edebilir,spor yapabilir, hatta temizlik yaparken bile kullanabilirsiniz.Spor yapmaya vakit bulamıyorsanızBelly Burner Yağ Yakıcı Korse sayesinde oturduğunuz yerden dahi yağlarınızdan kurtulmanız mümkün olacak. Belly Burner Yağ Yakıcı Korse terleyerek vücudun toksinleri dışarı atmasına yardımcı olacak.  Aslında, ürün inceltici ve yağ yakma korsesi olarak etkili olduğu gibi aynı zamanda bel incilmeleri ve ağrılarında kiş..

Boy Uzatan Gizli Topuk Yükseltici Plantilla Discreta

5,60TL

  Silikon taban yükselticiyle boyunuzu 5cm'ye kadar uzatmanız mümkün! Katmanlı silikon tabanlıklar sayesinde istediğiniz yüksekliği kendiniz ayarlayabileceksiniz. Boyunuzu 1-5 cm arasında daha yüksek göstereceği gibi ayakkabının içinde belli olmaz. Silikon materyali eklemlerinizdeki baskıyı azaltarak size konfor da sunar.   Ürün Özellikleri:       Kadın veya erkek kullanımı için uygundur.     Kullanımı kolay, yumuşak ve rahattır.     Yürürken yada koşarken diz eklemlerine binen baskıyı azaltır.     Her türlü ayakkabıyla rahatlıkla uyar.     Tak çıkar silikon katmanlar sayesinde yüksekliği ayarlanabilir.   Paket İçeriği:       1 Çift Ayakkabı İçin Boy Uzatan Gizli Topuk Yükseltici Plantilla Disc..

Boy Uzatıcı Btall Silikon Tabanlık

16,80TL

Boy Uzatıcı Btall Silikon Tabanlık Nasıl Kullanılır?  Taban silikonlarını ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirin. Bu yerleştirme sizlere 2 cm uzama sağlayacaktır, üzerine eklediğiniz her ek aparat 1 cm yükseklik kazandıracaktır.  Her bir ayak için 1 adet taban (2 cm), 4 adet yükseltme tamponları (1 cm) toplam 6 cm uzama elde edebilirsiniz. Silikon yapısı sayesinde ayağınız ve ayakkabınızın içi ile oldukça uyumlu olup maksimum rahatlığı sağlayacaktır.  Boy uzatıcı jel , silikon tabanlık özel transparan silikon alaşımdan imal edilmiştir. Dışarıdan kesinlikle fark edilmez. Tercihinize göre silikon tabanlıklarla ; 1cm , 2cm , 4cm veya 5cm'ye kadar boyunuzu uzatabilmeniz mümkün olabilmektedir.  Yumuşak jel silikon alaşımdan imal edildiği için kesinlikle..

Boy Uzatıcı Silikon Ortopedik Sağlıklı Tabanlık

5,60TL

Boyunuzun kısalığından mı şikayetçisiniz? Artık bu bir sorun değil! Elevate ile boyunuzu anında 5 cm uzatabilirsiniz!  Ayakkabınız içine yerleştirdikten sonra dilerseniz 5 cm′e kadar dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. İstediğiniz kadarını yerleştirip boyunuzu 5 cm′e kadar istediğiniz ölçüde uzatabilirsiniz. Kadın ve erkek herkes kullanabilir. Ürün Özellikleri : Ayakkabı, spor ayakkabı ve bot için kullanılabilir. Ayakkabı içinde kaymaz. Yıkanabilir Yılın herhangi bir zamanında kullanılabilir Esnek jel, % 100 silikondan üretilmiştir. Anatomik tasarım ve maksimum konfor Ana tabanlık 1 cm olmak üzere altına ilave ederek toplamda 5 cm kadar ekstra boy farkı kazanabilirsiniz. Paket İçeriği: 10 adet  Ayak Boy Uzatıcı Ortapedik Silikon Tabanlık Ürün Boyutu: ..

Boyun Masaj Yastığı Neck Massage Cushion

21,00TL

Boyun Masaj Yastığı Neck Massage   Evde, ofiste ve heryerde hem baş hem boyun bölgeleri için boyun masaj yastığı ideal masaj olanağı sağlar.   Ayrıca On/Off butonu sayesinde istediğiniz zaman masaj bölümünü akfit yapabilirsiniz.   Otomatik titreşimli masaj boyun yastığı ile kimsenin omzuna ihtiyacınız yok.   Boncuk granul strafor parçacıkları ile doldurulmuş yapısı ile her boyunla uyumludur.    Vibrasyonlu masaj ile gergin iş ortamında ve sonrasında ya da uzun seyahatlerde sinirliliği azaltır, gerginliği giderir, konforlu uyku ortamı sağlar.   Özellikle oturarak çalışan ve sürekli baş ve boyun ağrısından şikayet edenler için harika bir masaj yastığıdır.   Otururken boyun bölümünüzün arka kısmına yerleştirin ve sağlıklı masajla rahatlığ..

Boyun Masajı Stimülatörü Manyetik Terapi Servikal Vertebra Tedavi Masaj

91,00TL

Uygulama  Bölgeleri: Bölgesel kan dolaşımını teşvik eder, bölgesel kasları gevşetir, iltihapları, şişlikleri, ağrıları ve yorgunluğu ortadan kaldırır. Servikodini, omuz ve kol uyuşması, baş ağrısı ve baş dönmesi için iyi bir etkiye sahiptir.  ..

Butterfly Abs Kas Geliştirici ve Masaj Aleti

21,00TL

      Butterfly ABS Kas Geliştirici ve Masaj Aleti Spor yaparken aynı zamanda masaj yapan muhteşem alet; Butterfly ABS!   Masaj ile incelebilmeniz artık mümkün! Kaslarınızı çalıştırmak ve fit bir vücuda sahip olmak için artık spor salonlarında uzun saatler kalmanıza gerek yok. Butterfly Massager ile evde titreşimlerle kaslarını geliştireceksiniz. Titreşim ile vücut kaslarınızın gelişmesini sağlarken aynı zamanda rahatlamanızı da sağlayacaktır. Günün stresini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak masaj aletini vücudunuzun dilediğiniz kısmında kullanabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kan dolaşımınız hızlanacaktır. ABS özelliği uygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şekilde titreşim veren aletlerde bulunmaktadır. Titreşimin gücünü ayarlamanıza olanak s..

Cazor Kart Seklinde Traş Seti

14,00TL

Carzor Traş Bıçağı Kredi Lartı ile aynı boyutta. Seyahatlerinizde yanınızdan ayıramayacağınız fonksiyonel tasarım.   Pratik bir şekilde cüzdanınızda taşıyabilirsiniz. 2 Adet yedek bıçağı ve dahili aynası ile her zamanın yanınızda. Carzor plastik malzemeden imal edilmiş olup özel  yapısı sayesinde ıslandığında avucunuzun içerisinden kaymaz. Carzor üzerinde yer alan özel sertleştirilmş U-Ayna ile kullanımı oldukça kolaydır. Kolayca cüzdanınıza koyabilirsiniz. Sadece 3 mm Kalınlığında özel gövde yapısı.  Hızlı bir şekilde monte ve demonte edebilirsiniz.  Ürün Ölçüleri : Boy:85.6 mm En:53.95 mm Ağırlık : 4 gram Paket İceriği : 1 Adet Traş Bıcagı Sapı 2 Adet Traş Başlıgı 1 Adet Ayna Seti..

Cep Parfüm Şişesi Parfüm Şişesinden Dolabilir

14,00TL

Günlük hayatımızda, işe giderken ya da seyahata çıkarken parfüm şişemiz hep çantamızdadır. Özellikle küçük çanta kullandığımızda parfüm şişesi genellikle o küçük çantaya sığmaz. Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parpüm Şişesi bu noktada hayatımızı kurtarıyor! Kullandığımız parfüm evde kalıyor minik cep şişesi biz nereye gidersek yanımızda geliyor. Ürün Özellikleri: Şık alüminyum gövde 4 ml kapasitelidir. (yaklaşık 90 sprey) Patentli kapak sistemi ile kendi parfüm şişenizden defalarca tekrar doldurabilirsiniz. Mini boyutlarıyla cebinizde dahi taşıyabilirsiniz. Ürün Ölçüleri: Çap: 1.7 cm Uzunluk: 8 cm Paket İçeriği: 1 adet Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parpüm Şişesi..

Derma Wand Cilt Yüz Bakım Cihazı Masaj Aleti

49,00TL

ELEKTRİKLİ DERMA WAND CİLT BAKIM CİHAZI PAKET İÇERİĞİ: DERMA WAND CD DERMA WAND ÇANTA DERMA WAND YÜZ BAKIM CİHAZI GÖNDERİLECEKTİR..

Ear Cleaner Vakumlu Kulak Temizleme Aleti

7,00TL

Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için kulaklarımıza iyi bakmamız gerekiyor. Geleneksel yöntemlerden biri olan kulak çubukları temizlediğiniz yeri göremediğiniz için bazen yararlı olmak yerine zararlı bile olabiliyor. Kir ve pisliği daha ileri iteklemek yerine bir kerede kolayca temizleyin. Ear cleaner vakumlu kulak temzileme aleti, toksik madde içermeyen yumuşak silikon başlıkları ve süper vakumlama mekanizmasıyla kulağınızdaki tüm kirleri ve pislikleri bir kaç saniye içinde çeker ve temizler. Elektronik kulak temizleme cihazını kullanmak için 2 adet kalem pili yuvasına takmanız ve on-off düğmesine basmanız yeterli. İçeriğinde bulunan 4 farklı renk uç ile ailedeki herkes kullanabilir. Özel..

Elektronik Saç Koku Önleyici-Saç Düzeltici Katlanabilir İyonik Saç Fırçası

35,00TL

Özellikler     Kırılan,dökülen kuru saçlar hepimizin günlük sorunlarından olmuştur,hergün saçları şampuanlamak,yıkamak zaman kaybettirici ve saçlara da zarar veren bir iştir. Şimdi yeni,avuç içine sığabilen büyüklükteki hayranlık uyandıran iyonik saç fırçası saçlarınızı korur ve zaman dan tasarruf sağlar. İyonik saç fırçası sayesinde artık saçlarınız parlak ,yumuşak bir görünüme kavuşacak ve kurulama sırasında oluşan statik elektiriğin saçlarınıza zarar vermesi engellenecek. Katlanabilir,avuç içi, iyonik saç fırçası, küçük ,hafif ve portatiftir Seyahatte ve saçlarınızı canlandırmak ve düzeltmek istediğiniz her durumda yanınızda kolayca bulundurabilirsiniz Fırça başını temizlemek için basitçe iterek çıkarabilirsiniz. XJ80 İyon..

Fit Love Vücut Şekillendirici Korse

70,00TL

Fit Love Korse Günlük yaşamda rahatça kullanılabilir özelliği olan korsemiz elbise altına giyilebilen özelliğe sahiptir. Doğum sonrası kullanılabilen ve kullanıcılarından olumlu dönüş alan bir korsedir. ( Kullanıcı yorumları kısmından görebilirsiniz.) Bu korse özel kumaşlardan üretilerek sizlere sunulmuştur. Çamaşır makinesinde yıkanılabilir özelliği ile temizliği de son derece kolaydır. Lütfen ürünü alırken kutu üzerindeki talimatları dikkate alınız temizlik ve buna benzer özellikleri oradan öğrenebilirsiniz. Ten rengi açık renkli olduğu için kirlenmeye doğal olarak daha müsait olup genel olarak müşterilerimiz tarafından siyah renk tercih edilmektedir...

Flawless Legs Bacak Kol Vücut Epilatör

126,00TL

  Son Dokunuş Kusursuz Bacaklar, Son Dokunuşla Taşınabilir Elektrikli Saç Çıkarıcı Dokunuş, ciladan kaynaklanan acı ve tahriş olmadan pürüzsüz bir son sağlayan olağanüstü, anında ve ağrısız bir saç çıkarıcıdır. Avuç içi mükemmel ergonomik tasarımı avucunuzun içine rahatça oturacak şekilde biçimlendirilmiştir ve üşütme, kesiklik, jiletle alamadığınız tahriş kontrolü yoktur. Dört adet 18 ayar kafaya sahip Flawless Legs, hipoalerjeniktir, tüm cilt tiplerinde naziktir ve dokunması güvenlidir.  Bacaklar, bikini bölgesi, ayak bilekleri, koltuk altları veya tıraş sırasında kesilmeye yatkın herhangi bir alan için mükemmeldir. Kullanışlı ve parlak LED ışıklar cildinizi aydınlatmanıza yardımcı olur, böylece hiçbir noktayı kaçırmazsınız. Şarj edilebilir lityum-iyon..

Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti

42,00TL

Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti * Ağrısız Tüy alıcı, Yüz Vücut Tüy alıcı * Yüzünüzde kıllardan kurtulmanıza yardımcı olur * Her zaman  yumuşak pürüzsüz bacakları elde etmenizi sağlar *  * Bikini hattı, yüz, kol altında, bacaklarda, üst dudaklı * En hassas ciltte güvenli bir şekilde kullanılabilir. Özellikler: * Güç Kaynağı: 1 * AA Pil * Renk: Pembe * Malzeme: Plastik * Ağırlık: Yaklaşık. 70 g..

Folyo Tırnak Süsleme Sanatı

14,00TL

      Fab Folyo kolayca ve hızlı bir şekilde mükemmel sonuçlar veren, kullanımı kolay tırnak folyosudur. Fab Folyolar el ve ayak tırnaklarını oje uygulayarak benzersiz bir yöntemdir. Bu folyo malzeme tasarımları kullanır ve oje bir üst ve postu ile birleştirir ve düzenli tırnak cilası çıkarıcı ile kaldırır. Kullanıcılar sadece, mevcut proje için tasarım seçmeli ve uygulamalıdır.kendi tırnaklarda folyo tasarımı ayarlamak ve aplikatör ile aktarmak ve daha sonra folyoyu sıyırın. O daha az zaman alır ve aynı zamanda daha az pahalı olduğu için, salonu manikür veya pedikür almak daha iyi bir çözüm olması amaçlanmıştır.   Özellikler kuruma süresi yoktur Bir manikür veya pedikür stil elde folyo malzeme kullanır Kullanıcılar kendi tasarımlarını seçebili..

FOREO LUNA mini

126,00TL

  ŞİK & KOMPAKT YÜZ TEMİ̇ZLEYİ̇Cİ̇ LUNA mini, yenilikçi T-Sonic™ teknolojisi ile derin ama narin yüz temizliği sağlayan titreşimli, avuç içi büyüklüğünde bir cilt bakım cihazıdır. Ergonomik 3 bölgeli yüz fırçası, tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. HER YERDE KOLAY CİLT BAKIMI FOREO LUNA GO KULLANMA KILAVUZUNU İNDİRİN (PDF) 1. Temizleyici Uygulaması Her zaman kullandığınız temizleyicinizi yüzünüze sürün. LUNA go'yu ıslatın ve Temizlik Modu'nu çalıştırın.   2.   Temizlik LUNA go'nun temizlik yüzeyini dairesel hareketlerle yüzünüzde 1 dakika boyunca gezdirin.   3.   Durulama Yüzünüzü dur..

Gillette Mach3 Turbo 5 Bıçak ve Makine

32,20TL

Gillette Mach 3 Turbo ,yakın ve konforlu bi tıraş sunmak için ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren manuel bir tıraş makinesidir. Turbo stilinize güç katarak tıraşı yüksek performanslı bir aktiviteye çevirir. Gillette Mach 3 Turbo’da, Gillette’in 3 bıçak teknolojisi ve Sürtünmeyi Önleyen bıçaklar bir araya gelir. Üzerinde 10 adet Mikrofin bulunan oynar başlığı yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak size olağanüstü rahat ve yakın bir tıraş sağlar. Kartuşun üzerindeki kayganlaştırıcı bant kullanıldıkça beyazlaşır, ve en iyi tıraş performansını verebilmesi için size kartuşunuzu değiştirmeniz gerektiğini hatırlatır.   Gillette’in 3 bıçaklı tıraş teknolojisi ve Sürtünme Önleyici bıçakları yüzünüzde nazikçe kayarak inanılmaz kolaylıkta bir tıraş olmanızı sağlar..

Hair Stamps Hair Glitter Sihirli Saç Süsleri

9,80TL

- 1 adet Pembe Kalp şeklinde saç süsleyici - 1 adet Mavi yıldız şeklinde saç süsleyici  ..

Kinoki Detox Ayak Bandı (10 Adet)

9,80TL

Kinoki Detox Bandı ile hava kirliliği, sigara, katkılı gıda maddeleri, kimyasallar ve radyasyondan maruz kaldığımız toksinlerden arının!  Bitkisel malzemelerden üretilen Kinoki vücudunuzu yeniler ve enerjinizi arttırmanıza yardımcı olur. Vücuttaki toksinleri ayak tabanından çeker alır. Sabah uyandığınızda vücudunuzdan çıkan sıvı siyah maddelere inanamayacaksınız. Ürün Özellikleri:     Vücudun salgıladığı zehirli maddelerin emilmesine     Vücuttaki küçük ağrıların hafifletilmesine     Bağışıklık sistemi üzerindeki yükün azaltılmasına     Lenfatik Sistemin doğal yollardan temizlenmesine     Normal kan dolaşımının desteklenmesine     Vücuttaki şişliklerin azaltılmasına    ..

Kupa Çekme ve Hacamat Seti Vakumlu Masaj Aleti 6'lı

5,60TL

6 li kupa çekme seti satışlarımız çok hızlı bir şekilde devam etmektedir, kalitesi ve yeni görsel tasarımı ile çok hoş bir görünüme sahip olan yeni 6 li kupa çekme seti sinirsiz stok ve en ucuz 6 li kupa çekme özelliği ile siz bayilerimiz ve müşterilerimiz ile buluşmuştur. satışına basladığımız günden beri sizlerin hacamat setlerine gösterdiğiniz ilgisi bizi fazlası ile mutlu etmiştir     Omuz ve sırt bölgesi ağrı tedavisinde   Stres nedeni ile oluşan baş ağrılarında   Vakumlu kupa çekme hacamat seti ile bardak kapatmaya bardak çekmeye son!   Hacamat Tedavisi Nerede Kullanılır:      Vücutta soğuk algınlığı sonucunda oluşan kırgınlıkların tedavisinde Aşırı stres ve yorgunluğun azaltılması Romatizma ağrılarda Eklem ve bel kasları aşırı ..

Lazer Epilasyon Aleti Yes Finishing Touch

105,00TL

https://youtu.be/AqJ0q0ccb1Q..

Luma Smile Diş Beyazlatma Seti

21,00TL

  Luma Smile Diş Beyazlatma Seti   Luma Smile Avrupadan ithal olarak gelen ve çok tercih edilen bir üründür. En güzel gülüşler için Luma Smile mutlaka deneyin. Gülmekten kendinizi alıkoymayın. Diş Beyazlatma kauçuk dönebilen başlığa sahip tasarımı sayesinde diş üzerinde kolay temizlik imkanı sunar. Luma Smile Diş Beyazlatma Kiti özel başlıklı mikronize edilmiş fırçası ile rahat kullanım sağlar.      Luma Smile Diş Beyazlatma Seti Kullanımı: Luma Smile mavi başlığı çevirerek metal tutma sapını çıkarın. 2 adet kalem pili + kutuplar yukarı bakacak şekilde yerleştirin. Luma Smile Başlığını tekrar metal tutma sapına takın. Mavi başlığın arkasında bulunan klipse bastırın ve metal sap ile temas etmesini sağlayın. Klip metal ile temas ettiğinde fırçalama ucu dön..

Mac Styler Otomatik Saç Bukle Kıvırma Maşası Maşa Cihazı

140,00TL

 Mac Styler Saç Kıvırcıklaştırma Maşası Yenilikçi Bükücü, Güzel Buklelerin Kolay Ve Uzun Ömürlü Olmasını Sağlar.Saç İplik Otomatik Olarak Isıtılır Ve Yavaşça Her Bir Tarafından Desteklendiği Seramik Kıvırma Demir Odasına Çekilir.Teller Odadan Çekildikten Sonra, Saç Güzel Ve Narin Bukleler Halinde Düzenlenir! Özellikler – Seramik Haznesinden Saç Bigudi Zarar Olmadan Yumuşak Bir Kıvrılmış Oluşturulması -Normal Süresi Üç Seviyede Ses Sinyali İle Dalgalar Ve Bukleler Farklı Oluşturmak İçin – Sıcaklık Ayarlaması Üç Seviyesi:190 ° C – 210 ° C – 230 ° C, Optimum Sağlar Bizim Saç Ve Duyarlılık Kalınlığa Kadar Soyma Sıcaklığı Büküm İçin – Bir Isıtma Sistemi, Yüksek Güce Sahip Bir Kaç Saniye İçinde Uygun Sıcaklık Elde Etmek Ve Hızlı Bir Şekilde Kurtarmak Üzere – T..

Magic Hair Saç Tebeşiri (24 Renk)

18,20TL

Hızlı, kolay, sprey boya kullanmadan saç renginizi değiştirerek etkileyici bir görünüme kavuşmak Magic Hair Saç Tebeşiri ile artık çok kolay! Tüm dünyada fırtına gibi esen saç tebeşiri trendi şimdi Türkiye'de! Magic Hair Saç Tebeşiri kullanımı çok kolay olmakla birlikte, şampuan ile yıkandığında saçtan kolayca çıkabilme özelliğine sahip. En hızlı ve kolay şekilde, kuaföre ihtiyaç duymadan saçlarınızı boyama deneyimini yaşayabilmeniz için mutlaka denemeniz gereken bir ürün olan Magic Hair Saç Tebeşiri sizlere beklentinizin çok üzerinde bir tarz kazandıracak! Deneyin, farkı keşfedin, çevrenizdeki bütün bakışları üzerinizde toplayın ve en önemlisi eğlenin !!!! Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır ? Saçınızı bir parça ayırarak elinize alınız ve Hafifçe su ile ıslatınız. Ardından seçtiğimiz re..

Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Krem

21,00TL

Mıknatıslı Bel Kemeri ile belinizdeki ağrılardan kurtulacak, vücudunuzun kan akışını düzenleyeceksiniz. Kıyafetlerinizin altına rahatlıkla takabileceğiniz kemerle vücudunuz negatif iyonlardan arınacak ve daha dinç olacak.    Sürekli bel ağrısı mı çekiyorsunuz? Bel ağrılarınız dayanılmaz hal almaya mı başladı? Bel ağrınız olmadan hareket etmek mi istiyorsunuz? İşte size pratik bir çözüm Ağrı Önleyici Mıknatıslı Biyoteknik Bel Kemeri  10 Noktaya Yerleştirilmiş Mıknatıslar Sayesinde Belinizi Destekler   Ağrı önleyici bel kemeri biyoteknik mıknatıslı bel kemeri çalışırken, yürürken, egzersiz yaparken günlük hayatınızda rahatlıkla  kullanabilirsiniz   Ürün Özellikleri: Biyoteknolojik yapısıyla kendiliğinden ısınarak vücudunuza etki edecektir. 30 dakika ..

Manyetik Bel Korsesi Büyük Boy

10,50TL

Güçlü manyetik etkiye sahip Sweat Manyetik Bel Korsesi, kaslarınızı gevşetir ve ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Sweat Manyetik Bel Korsesi belinizi doğru şekilde sararak kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. 16 stratejik noktaya yerleştirilmiş mıknatısları ile, sırtınızın alt kısmında ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı zorlaşan günlük hareketlerinizi kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Manyetik Bel Korsesini spor sonrası oluşan incinme ve kas ağrılarına karşı da kullanabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan Sweat Manyetik Bel Korsesi''ni çalışırken, yürürken ya da egzersiz yaparken kullanabilirsiniz. Sweat Manyetik Bel Korsesi''nin etkisini bel ve sırtınızda kısa sürede hissedecek ve hayatınızın ne kadar kolaylaştığına şahit olacaksını..

Micro Needle Roller tekniği ile cilt bakımı

28,00TL

Micro Needle Roller Sistemi   Micro Needle Roller Sistemi (Cilt Gençleştirme) Micro Needle Therapy: Ameliyatsiz güvenilir cilt gençleştirme ve cilt yenileme yöntemi Micro Needle Therapy tüm vücuda uygulanabilen yüz, el, boyun ve dekolte bölgesinde; cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi; saç dökülmesi, yara tedavileri, vücutta çatlak ve selulit tedavileri vb.sorunlar için kullanılan devrim niteliğinde bir uygulama yöntemidir. Cildin değerli üst tabakası epidermise zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinden etkileyerek tedavi etmek üzere kullanılan bu yöntem cilde güvenilir bir şekilde yenileme imkanı sunarken kişinin sosyal ve iş yaşamındandan uzak kalmasına gerek kalmaz. Micro Needle Therapy tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına e..

Micro Touch Max Erkek Bakım Seti

21,00TL

Micro Touch Max, istenmeyen tüyleri anında ve acısız bir şekilde almanızı sağlar. Kolayca kavranmayı sağlayan tutma yeri ve kuvvetli motoru, bilhassa erkeklerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Micro Touch Max, ense tıraşınızı, berberden yeni çıkmış gibi kusursuz tutmak veya favorilerinizi düz ve eşit boyda tutmak için ideal bir çözümdür. Micro Touch Max’in entegre LED ışığı; erişilmesi zor alanların ve görülmesi zor bölgelerin kolayca aydınlatır. Micro Touch Max, jilet kadar yakın temas sağlar ancak son derece güvenlidir. MicroTouch Max, istenmeyen kulak ve burun kıllarının alınması için ideal bir çözümdür. Bıyık ve sakal inceltme işini kolaylaştırır. Kolayca takılan tarağı ile, kalın kaşlarınızı, gereğinden fazla kıl kesmeden, rahatça inceltmenizi ve düzenlemenizi sağlar...

Miss Belt Bel İnceltmeye ve Şekillendirmeye Yardımcı Korse Kemer

12,60TL

Çift Taraflı baskı. Baskı şekillendiricisini belinize bağlayın, daha sonra egzersiz bandını ayarlayın. Karnınızı kaldıracak, belinize şekil verecek ve aynı zamanda belinizi destekleyip duruşunuzu mükemmel hale getirecek. Beliniz daha küçük görünecek ve kum saati şeklini alacaksınız. 2 adımda 2 beden daha küçülün. Özel tasarımı sayesinde kıyafetlerinizin içinde belli olmamaktadır...

Nail Dryer Hızlı Oje Kurutucu

9,80TL

Bayanların güzelliğinde en önemli unsur el parmakları ve de ojelerdir. Ancak tırnağa sürülen ojelerin kuruması zaman alır. Hele bir de zamanınız yoksa onların kurumasını beklemek tam bir vakit kaybıdır. Bir türlü kurumak bilmezler. Yeterince kurumayınca da tırnaktaki oje dağılır, bozulur. Zaten bir yenisini sürecek süreniz de kalmamıştır. Sürdüğünüz ojelerin kısa sürede kurumasını istiyorsanız Nail Express İkili Tırnak Kurutucu ile bu sorunu kolayca halledebilirsiniz. Sadece iki adet AA pille çalışan Oje- Tırnak kurutucusunun orta kısmına elinizi yerleştirip hafifçe aşağıya doğru bastırmanız yeterli. Elinizi bastırmanız ile devreye girecek kurutma elinizi çektiğinizde duracaktır. Yaklaşık 1 dakikalık bir sürede sürdüğünüz ojelerin kuruduğunu görebileceksiniz. Kutu içerisinde iki adet tır..

Neckline Slimmer Gıdık Giderici

21,00TL

Ayrıntılar Neckline Slimmer Gıdık Giderici Günde 2 dakika harcayarak güzelleşin! Neckline Slimmer İle Çene Altı Deformasyonuna Son! Yaş ilerledikçe cildimiz gevşemeye başlar. Özellikle yüzdeki kırışıklıklar son derece can sıkıcı olabilir. Şimdi cilt deformasyonunun başlangıcı olarak kabul edilen çene altı sarkmalarına kesin bir çözüm var;  Neckline Slimmer! Neckline Slimmer pahalı cerrahi müdahalelere gerek kalmadan tamamen acısız ve ağrısız olarak zayıf çene altı kaslarının güçlendirilmesi ve yüz altı ile boyun gerginliğinin yeniden kazanımı için geliştirilmiş bir aparattır. Neckline Slimmer ile günlük 2 dakikalık masaj ve egzersiz sonunda çene altı, boyun kısmı ilk günkü tazeliğine ve sıkılığına kavuşacak. Paket içerisinden çıkmakta olan 3 farklı dirençte yay sistemi ile Neckl..

özel ayak bakım seti

14,00TL

Ayaklarınızı yumuşak ve  sağlıklı hissettirmek için yeni ve en hızlı yoldur! Sadece özel ölü hücrelerin kaldırılması için geliştirilmiş törpü etkisi yaratan ve ölü hücreleri derinlemesine arınndıran peeling etkisi sonrası yumuşatıcı kremi uygulamak yamanın etkisini hızla arttıracak nasırlı alanın kendine yapışmasını sağlayacak uygulama sonrası ayaklarınızı  yumuşatacak ve ayaklarınızı nemlendirecektir İNANILMAZ BİR RELAX RAHATLIK ve KONFOR SAĞLAYACAKTIR. ŞIMARMAYA HAZIR OLUN ... sadece Bir kaç DAKİKA içinde, nasır KOLAYLIK ile soyularak, böylece yumuşama ve kaldırma gerçekleşmiş olacaktır. Ürün Sert, nasırlı alanlara derinlemesine nüfuz eder! işlem SonraSI, sadece pürüzsüz, yumuşak bir yüzey için  yatıştırıcı  topuk kremini uygulamanız yeterli olacaktır. İLK ..

Pampered Toes Sensation Ayak Masaj Aleti 4'lü

14,00TL

Dar ayakkabıların baskısı, ağır sporlar, yürümek ve koşmak gibi hareketlerin uzun vadede ayaklarımız üzerinde olumsuz etkileri oluşur. Ayaklarımız dengesini kaybeder ve şişlik, kıvrılmalar ve kemik kaymaları gibi yapısal değişiklikler baş gösterir.   Ayaklarda oluşan bu sorunları düzeltmek için cerrahi müdahale yaptırmak son derece acılıdır ve ayak ağrılarını azaltabilmeniz için her zaman yaşam stilinizi değiştirmeniz tavsiye edilir.Tüm bu sorunlardan kurtulabilmek için ayak kaslarının düzenli olarak esnetilmesi ve yaşamınız boyunca tüm hareketliliği sağlayacak egzersizlerin uygulanması gerekir.       Ürün Özellikleri:   Pampered Toes Sensation ayaklarınız için yoga etkisi yapar, ayak parmaklarınızı esnetir, hizalar ve aynı zamanda masaj yapar. Günlük stre..

Ped Egg Tırnak Bakım Seti

21,00TL

Tırnaklarınızda cila uygulamaya gerek kalmadan Parlamasını sağlayan mükemmel bir ürün.2400 Rpm sessiz motor ile kolayca 2 haftaya kadar Tırnaklarınız Parlak kalacak. İçindekiler; Parlatıcı 2 adet Yumuşatıcı 2 adet Törpü 1 adet..

Pedi Mate 18 Parça El ve Ayak Bakım Seti

16,80TL

Pedi Mate 18 Parça El ve Ayak Bakım Seti Pedi Mate ayak bakımında devrim yaratan bir üründür. Pedi Mate kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yoldur. Pedi Mate ayaklarınızdaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, ayaklarınızı herkesin beğeneceği inanılmaz bir güzelliğe kavuşturur.  Mükemmel son dokunuş için 2 yüksek kaliteli ponza pedi de paketin içinde.  Pedi Mate in benzersiz yumurta şekli sadece güzel görünmez aynı zamanda kolay ve rahat bir kullanım için avucunuzun içinde mükemmel şekilde ergonomik olarak dizayn edilmiştir. Pedi Mate nin en güzel yanıda onu heryerde kullanabilmenize olanak sağlayan, atılan derileri geride kalıntı bırakmadan biriktiren özel haznesiyle birlikte dizayn edilmiştir. Ayaklarınız ve Siz Pedi Mate ..

Pedi Spin Topuk Bakım Kiti

14,00TL

Güçlü motoru sayesinde topuk bakımınızı dakikalar içerisinde yapmanızı sağlayan Pedi Spin Topuk Bakım Kiti karşınızda! Topuklarınızda bulunan ölü deriyi kolayca temizleyen ergonomik tasarımlı ürünün kullanımı da oldukça basittir. Ürün Özellikleri: Ürünün üzerinde bulunan 2 kademeli ayar sayesinde topuğunuza zarar vermeden yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlar.  Ürünü ölü derilerden arındırmak için tek yapmanız gereken haznesini söküp ölü derileri boşaltmaktır. 4 adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir)  Ürün Ölçüleri: 13.5 cm x 5 cm Paket İçeriği: 1 adet Pedi Spin Topuk Bakım Kiti  ..

Personal Pedi Pilli Ayak Topuk Temizleyici

21,00TL

Personal Pedi güçlü motoru ile dakikalar içinde topuk bakımınızı kolayca yapmanızı sağlar. Topuklarınızda bulunan ölü deriyi kolayca temizler ve bu sayede kısa zaman içerisinde bakımlı ayaklara kavuşabilirsiniz. Ayak Topuk Temizleyici 2 adet başlık sayesinde önce kalın derileri yok edecek, ardından diğer başlığı kullanarak tamamen pürüzsüz bir ayağa sahip olacaksınız. Haznesine birikmiş olan ölü derileri kolayca haznesini sökerek boşaltabilirsiniz. Kolay Temizlenebilir. Kurumuş ölü derileri can yakmadan temizler. Personal Pedi Özellikleri: Özel geliştirilmiş silindir başlık sayesinde bir dokunuşta ayaklarınızdaki ölü derileri temizler. Ergonomik silindir başlığıyla her yere derinlemesine ulaşır ve kısa sürede ayağınızdaki ölü deriyi temizler. 2 adet başlığı ile ön..

Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 79 (2 Sayfa)