Tablo Görünümü:

Air Compressor Hava Kompresörü

56,00TL

Ürün özelikleri -300 PSI hava basınç kapasitelidir. -Yüksek hava akışı sayesinde hızlı şişirme sağlayabilirsiniz. -Yüksek TORK’a sahiptir.. -12 volt çakmaktan enerji alabilir. -5cm çapında hava basınç göstergesi. -DC 12V güç kaynağı. Uygulama -Aracınızın lastiğinin sibop kapağını çıkartıp, onun yerine kompresörün hava hortumunu iterek yerleştiriniz. -Mandallarını kapatınız. -Aracınızı çalıştırdıktan sonra, kompresör fişini çakmak yuvasına takınız. -Profesyonellik gerektirmeyen bir üründür. Uyarı -Hava kompresörünüzü 15 dk. dan fazla çalıştırmayınız. -Tekrar kullanmak için 30 dk. bekleyiniz. -Çocuklardan uzak tutunuz. -Yanıcı ve patlayıcı maddelerin yakınında kullanmayınız. -Suya düşmesi durumunda müdahale etmeyiniz, kurumaya bırakınız...

Air Dragon Oto Araç Hava Kompresörü Oto Lastik Şişme

140,00TL

aşınabilir hava kompresörü pil gerektirmez veya şarj edilmesini sağlar ve sadece 3 kolay adımda arabanızı, SUV veya kamyonet lastiklerini doldurmanızı sağlar.   Özellikleri: Elverişli Otomatik durdurma özelliği, tahribatı şişirme lastiklerinin üzerinde veya altında tutar. LED ışık yerleşik gece lastikleri doldurmayı kolaylaştırır. Ayrıca topları, havuz oyuncakları, hava minderleri ve daha fazlasını şişirir. Paket İçeriği: LED ışık Güç kablosu Basınç Hortumu Top adaptör pimi Balon adaptör pimi Kullanımı: XL 14 ayak kablosunu aracınızın 12 volt çıkışına takın. Aracınızın psi?sini kontrol edin ve kompresörü uygun basınca ayarlayın. Lastiklerinizi doldurmak için tetiği çekin...

Akıllı Araç Güneşlik Organizeri

14,00TL

Dağınık insanların daha zeki olduğunu biliyor muydunuz? Dağınıksanız bu zeka ürünü organizerler tam size göre! Akıllı Organizer, aradığını kolay bulamayan dağınık insanlar için tasarlanmış harika bir üründür. Evde, arabada, çantanızda ve iş yerinde en çok kullandığınız günlük malzemelerinizi içine koyabilir ve sürekli göz önünde tutabilirsiniz. Ürün Boyutu :   35cm x 14 cm..

Araba Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici Seat Back Organizer

14,00TL

Auto Seat Organizer araç koltuk arkası düzenleyiciniz, aracınız da dağınık görünüme son verir. Günlük kullanımda ihtiyacınız olan peçete, gazete, dergi, içecek, şemsiye ve daha birçok eşyanızı el altında kullanma kolaylığı sağlayarak düzende sokar. Arka koltukta oturan çocuğunuzun içeceklerini, kitaplarını, kalemlerini ve oyuncaklarını koyabileceği rahat bir alan sunar. Seyahatleri boyunca, tüm eşyaları düzenli bir şekilde kaybolmadan elinin altında olacak. Aracınızın yetersiz kalan torpido ve küçük bölmeleri yetmiyorsa Auto Seat araç koltuk arkası organizer 7 farklı bölmesi ile ihtiyacınız olan kolaylığı ve düzeni size sunuyor.    Auto Seat Organizer Araç Koltuk Arkası Düzenleyici Ürün Bilgileri - 7 Farklı Bölme - Koltuk Arkası Montaj Bağları - Ebat: 55 x 35 cm - See m..

Araba Koltuk Isıtıcı Minder

16,80TL

      Havaların aşırı soğuk olduğu kış aylarında bilgisayar başında üşüyor musunuz? Sizleri ve çocuklarınızı soğuk bilgisayar sandalyesinden kurtarıyoruz! Ürünümüzü 12V araç çakmak adaptörü ile araç içi ısıtıcı minder olarak da kullanabilirsiniz. 1 dakika içerisinde belirgin bir ısınma ortaya çıkacak ve ısınmaya başlayacaksınız. İster minder olarak üzerine oturun isterseniz sırtınızı destekleyici ısıtıcı olarak kullanabilirsiniz. 3 farklı renkteki sevimli minderlerle çocuklarınız bu kışı hastalanmadan geçirecek! Ürün Özellikleri: USB bağlantısı ile bilgisayardan ya da araç çakmaklık girişinden kullanma İdeal vücut ısısında ısınma imkanı 1,20 metrelik usb kablosu ile kolay kullanım imkanı Kaliteli kumaş malzemeden üretilmiştir, hiçbir yan etki oluşturmaz, Ü..

Araç Çakmaklık Girişli Oto Süpürgesi

35,00TL

Portatif, Hafif ve Çekimi güçlü olan Otomobil Süpürgesi ile aracınızı tertemiz yapın..12V araç çakmaklık girişinden elektriğini direkt aldığı için şarjlı el süpürgelerinden çok daha kuvvetlidir. Kuvvetli hava akımını destekleyen yanlardaki havalandırma bölmeleri ile mükemmel performans sağlar.Süpürge kolayca açılabilir ve biriken tozlar temizlenebilir. Filtresi defalarca temizlenip yeniden kullanılabilir. Ekstra uzun başlığı sayesinde koltuk kenarları gibi ulaşılması çok zor alanları bile temizler. Ürün Özellikleri: 12V araç çakmaklığından enerjisini alır Boy: 29 cm En: 9 cm Yükseklik:11 cm 12 cm uzunluğunda ekstra başlık 12V araç çakmaklık girişli 1,5 metre uzatma kablosu Paket İçeriği: 1 Adet Oto Süpürgesi 1 Adet Temizleme aparatı NOT: Ürün mavi, pemb..

Araç Çakmaklık Girişli Oto Süpürgesi

22,40TL

Portatif, Hafif ve Çekimi güçlü olan Otomobil Süpürgesi ile aracınızı tertemiz yapın..12V araç çakmaklık girişinden elektriğini direkt aldığı için şarjlı el süpürgelerinden çok daha kuvvetlidir. Kuvvetli hava akımını destekleyen yanlardaki havalandırma bölmeleri ile mükemmel performans sağlar.Süpürge kolayca açılabilir ve biriken tozlar temizlenebilir. Filtresi defalarca temizlenip yeniden kullanılabilir. Ekstra uzun başlığı sayesinde koltuk kenarları gibi ulaşılması çok zor alanları bile temizler. Ürün Özellikleri: 12V araç çakmaklığından enerjisini alır Boy: 29 cm En: 9 cm Yükseklik:11 cm 12 cm uzunluğunda ekstra başlık 12V araç çakmaklık girişli 1,5 metre uzatma kablosu Paket İçeriği: 1 Adet Oto Süpürgesi 1 Adet Temizleme aparatı..

Araç Gece ve Gündüz Görüş Panelleri

21,00TL

Araç Gece ve Gündüz Görüş Panelleri Auto Sunshade Gece, gündüz, sisli yada karlı havalarda araç sürüş keyfine varın.   Işık ve far parlamalarını azaltan hassas lens malzemeden üretilmiştir.   Sisli ve yağmurlu havalarda seçilmesi zor olan objeleri daha rahat görmenizi sağlar   Kaza riskini minimize eden Gece Gündüz Görüş Paneli ile Sürüş Güvenliğinizi arttırın.   Montajı kolaydır, araç güneşlik siperine takılır ve hiç bir montaj gerektirmez.   Ayarlanabilir tırnaklı mekanizması ile tüm güneşlikleri kolayca kavrar.   Gece ve gündüz panelleri olmak üzere 2 panelden oluşur.   Gündüz gerçekleşen parlamalar, su, sis, kum, kar ve yol yüzeyi gibi yatay yüzeylerden ışığın yansımasıyla oluşur.   Auto Sunshade Panel yüzeye gelen bu parlamaları..

Araç İçi Ayarlanabilir Döner Sehpa

35,00TL

Araç içi döner sehpa sayesinde yemeklerinizi arabanızda rahat dökülmeden yiyebileceksiniz   360 derece dönebilen bu sehpa uzun yolculuklarda işnizi kolaylaştıracak,araç içinde içeceklerinizi telefonunuzu rahatça koyabileceksiniz. Araç bardaklık kısmına monte edilecektir. ..

Araç içi Çakmaklık Girişli Hava Nemlendirici

21,00TL

Yaz sıcağındaki kuru havalarda ve kışın klima kalorifer çalışırken oluşan hava kuruluğunun oluşturduğu burun tıkanıklarına çözüm olarak üretilmiş   Araç içi Çakmaklık Girişli Hava Nemlendirici.   Araç içerisindeki düşen nem oranını dengeleyen ve havayı temizleyerek nefes almayı kolaylaştıran Araç içi Çakmaklık Girişli Hava Nemlendirici.   Araç çakmaklığından enerjisini alarak aracın içerisindeki havayı nemlendiren hava nemlendirici pratik kullanımlı bir yapıdadır.   Araç içi hava nemlendirici hava nemini dengelemesi dışında haznesine ekleyeceğiniz uçucu yağlar ile araç içinde güzel kokan bir ortam oluşturmasını sağlar.   Araç içi kullanım için tasarlanmış klima koku giderici ile geçici çözüm yerine kalıcı koku ve etki oluşmaktadır.    ..

Araç İçi Çakmaklık Girişli Isıtıcı Termos Bardak

28,00TL

Aracınızda seyahat ederken istediğiniz anda çayınızı yada kahvenizi sıcak olarak içebilmeniz için mükemmel bir ürün sizleri bekliyor Araç İçi Su Isıtıcı Termos    Kupa Bardak !   Soğuk suyunuzu normal bir termos gibi soğuk olarak muhafaza eder. Araç çakmak girişinden enerji alır ve suyun kendi ısısını korur. İçeceğinizi almak için kapağını ister tam açabilirsiniz yada kapağın üstündeki klipsi açıp oradan içebilirsiniz. Termos özelliği ile içine koyduğunuz içeçeği hem daha uzun süre sıcak tutacak hem de gerektiğinde ısıtacak. Araç dışında, ofiste ya da evde termos bardak olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle kamp yapanlar için mükemmel bir çözüm ! Tüm marka ve model otomobillerde kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Paslan..

Araç İçi İçecek Tutucu Car Drink Holder

7,00TL

Alt kısmında yer alan yapışkanı sayesinde istediğiniz alana yapıştırabilirsiniz. Aksesuar görünümüyle aracınıza şık bir hava katar. İsterseniz ofisinizde, evinizde masanızda da kullanabilirsiniz. Yay kısmı metal malzemeden üretilmiştir. Renk: Gri Ürün Ölçüleri: 8.5cm x 8.5cm x 7.5cm Paket İçeriği: 1 Adet Araç İçi İçecek Tutucu Car Drink Holder..

Araç içi kıskaçlı telefon tutucu

8,40TL

Eller Serbest Olarak Telefonunuzu Kullanabilmeniz İçin Tasarlanmış Bu Ürünle Navigasyon Cihazını Da Bağlayabilirsiniz Araç İçi Telefon Tutucu, güvenli sürüş yapabilmeniz için, cep telefonu ya da navigasyon cihazınızı monte edebilirsiniz. Tüm telefonlara uyum gösterir. Tutacak kısmı 9 cm kadar açılır. Boyu 10 cm olan telefonlarınızı Dikey olarak, 9 cm den uzun telefonlarınız için yatay olarak kullanabilirsiniz. Mandal kısmındaki lastik destekler. Cihazınıza zarar vermez, tutacak kısmı bilye üzerine oturtulmuştur. İstediğiniz yöne ayarlayabilirsiniz...

Auto Cool Güneş Enerjisiyle Çalışan Araç İçi Soğutucu

18,20TL

Güneş Enerjisi ile çalışan ve hava temizleme özelliği bulunan Auto Cool Araç Fanı yaz aylarında aracınızın sıcaktan kavrulmasını önlemek için size harika bir çözüm sunuyor! Klima kullanımından doğan yakıt artışından tasarruf sağlayın. Özellikle sıcak yaz aylarında otomobilinizin içerisi park halinde iken güneşin altında neredeyse yanmaktadır. Artık kavurucu sıcaklarda aracınıza bindiğinizde kendinizi fırına girmiş gibi hissetmeyeceksiniz! Auto Cool araç içerisindeki sıcak havayı dışarı aktarır ve havayı temizler.Yazın kavurucu sıcağında arabaya binmek bu muhteşem ürünle işkence olmaktan çıkıyor.Hiçbir kablo yada pile ihtiyaç duymadan Auto Cool sadece güneş enerjisi ile çalışmaktadır. Artık evcil hayvanlarınızı araçlarınızın içerisinde güvenli bir şekilde bırakabileceksiniz. Ürün Özell..

Bagaj Düzenleyici ve sogutucu canta

25,20TL

- Bagaj düzenleyici ve soğutucu çantadan oluşan oto seyahat set. - Araç malzemelerinizi saklıyabileceğiniz ya da pikniğe giderken yiyecek ve içeçeklerinizi saklıyabileceğiniz mükemmel bir çanta.  - Aynı zamanda soğutucu haznesi sayesinde içecekleriniz serinliğini kaybetmeyecek - Bagaj düzenleyici ile uzun seyahatleriniz ya da ufak kaçamaklarınız için ihtiyacınız olan her şey elinizin altında.  - Kolayca katlanıp şekil alan bagaj düzenleyici çok kullanışlı - Soğutucu çanta pikniklerinizin vazgeçilmezi olacak - Artık yol üstü duraklarınızı unutulmayacak ziyafetlere çevirmek elinizde! - Soğutucu çantayı bagaj düzenleyici içine yerleştirerek mekandan tasarruf edebilirsiniz - 5 adet bölme  Ürünler Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Siyah veya Mavi Renk Gönderilecektir..

Car Cache Koltuk Arası Asılabilir File (Siyah)

9,80TL

Burada aracınızın veya minibüsün ön düzenlemek zaman için fikirler ve ipuçları bir çift vardır. Bugün biz özellikle torpido gözü, orta konsol ve temiz ve düzenli ön sürücü ve yolcu koltukları tutulması ile uğraşmak gerekir. Ben bir minibüs sahip seviyorum, ama temiz kalıyorum çok titiz değilim. Özellikle çocuklar - Ben içine gelenler için "kurallar" var. Van yeni birinci iken lastik paspaslar aldım ve bu yüzden halı altında artık lekesiz! Torpido gözü ise, olmamalıdır, tüm kağıtları ve çöp temizleyin. Araba çöp tenekesi bazı tip ile gelip emin olun. Ben benim, benim van "gırgır kanca" asılı var. Biz gaz almak her zaman, biz van tüm çöp kutuları boş {biz iki tane var}. Sadece torpido gözünde önemli şeyler tutun: sigorta, tescil ve seyahat ederken ihtiyacınız olabilecek her türlü diğer ö..

Car Valet Araç İçi 2 li Bardak Tutucu

14,00TL

TV Araç Valet Görülme size içecekler, aksesuarlar ve daha fazlası saklamak için aracınızda ekstra oda verir. Araba Vale herhangi bir boyut araba ile çalışır. Muhtemelen arabanızda bir bardak tutucu ya da iki ve zaten torpido gözü erişimi olmasına rağmen, bazen fazladan boşluk gerekir. Eşsiz, genişletilebilir plastik tasarım mükemmel bir uyum her zaman sağlar. Bu sizin koltuk ve aracınızın ve 39 arasında rahatça sığar; s organize rüyaya darmadağın karışıklık açabilirsiniz böylece konsolu mevcut! Herkesi ve 39 tutmak için geri ön diğeri alabilirsiniz; ın içecekler ve aksesuarları sırayla. TV deposunda Seen ve birkaç dakika içinde düzgün kadar dağınık gitmek olarak, devrilme senin meşrubat yorgun iseniz, telefonunuz koltuk altında düşen, ya da evrak karmaşası içinde kaybolmadan, kızımız Araba..

Catch Caddy Koltuk Arası Organizeri 2 adet

11,20TL

      Aracınızın içerisindeki karmaşıklığa son verecek bir ürün! Araç İçi Düzenleyici Catch Caddy Bu ürün aracınızda bulunan çakmak, bozuk para, kalem, cep telefonu, küçük su şişesi, not kağıdı v.b ufak tefek eşyalarınızı muhafaza ederek aracınızın içerisini düzenli hale sokar. Yer kaplamaz özelliği sayesinde ön koltuk veya konsol arasındaki boşluğa koyarak muhafaza edebilirsiniz. ..

Çocuk Oto Koltuk Sehpası Kids Play Travel Tray

28,00TL

Yolculuk esnasında artık çocuğunuzun canı sıkılmayacak!   Çocuk Oto Koltuk Sehpası sayesinde çocuğunuz kolayca oyuncakları ile oynayabilir, yemek yiyebilir hatta boyama bile yapabilir.   Çocuk Oto Koltuk Sehpası, oto koltuğunuzun ayrılmaz bir parçası olacak.   Paket İçeriği 1 adet Çocuk Oto Koltuk Sehpası   Ürün Boyutu: 35 cm x 40 cm    Ürün Rengi: Lacivert..

Çok Fonksiyonlu Emniyetli Çocuk Bebek Koltuğu

56,00TL

yeni Varış Taşınabilir Bebek/Çocuk/Bebek/Çocuk Minderi Oto Oto Taşıyıcı Emniyet Koltuk Çok Fonksiyonlu sırt çantası Breathe jartiyer  kompakt ve makul tasarım yapmak değil sadece geleneksel çocuk koltuğu güvenliği keyfini, ama aynı zamanda taşıması kolay, yüklemek ve temiz. 1, çocuklar Için 1-5 yaşında 2, Beş noktalı güvenli kemer koşum sistemi 3, yüksek yoğunluklu ve kalın köpük 4, Yumuşak, nefes, çevre koruma kumaş daha rahat olun. mavi ve stok kırmızı ürün Ayrıntıları   tesisler: aracılığıyla aşağı yastık arkasında iki kemer alın kafalık ve koltuk arkalığı arasında. yastık arkasında iki alt kemer alın arkalık ve araba koltuğu yastığı arasındaki aracılığıyla. kilit toka kemer, ve..

Deri Araç Boyun Yastığı 2 Adet (Siyah)

0,00TL

Seyahat Boyun Yastığı: Ortopedik Araç Yastığı Esnek ve ergonomik ve yumuşak yapıya sahiptir. Tüm koltuk çeşitleri ile uyumludur.   Uzun yolculuklarınızda rahat etmenizi sağlayacak Seyahat Boyun Yastığı: Ortopedik Araç Yastığı sizlerle. Ortopedik Seyahat Yastıkları ister sırtınızda, ister boynunuzda yumuşak dokusu ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Yolculuk esnasında rahat uyumanızı sağlar ve oluşabilecek ağrıları engeller. Otobüs, uçak, otomobil seyahatleriniz için vazgeçilmezdir.  Deri Kumaş Elyaf    Ortopedik Araç Yastığı Özellikleri: Esnek ve yumuşak yapıya sahiptir. Doğru oturma posizyonunu desteklediğinden uzun süreli kullanımlarda boyun ve sırt bölgenizi rahatlatır.  Ergonomiktir. Tüm koltuk çeşitleri ile ..

Diono Kolay Manzaralı Plus Arka Koltuk Aynası

21,00TL

Ürün Detayları   Diono Easy View Plus ile aracınızı kullanırken arka koltukta bebeğinizi arkanıza dönüp bakmadan dikiz aynasında çok rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.Gündüz yada gece hem aracınızı rahatlıkla kullanacaksınız hemde bebeğinizi an ve an kontrol edebileceksiniz.360 derece döner açısı ile rahat bir görüş sağlar.Amerikada satış rekorları kıran bu ürün artık Türkiyede sizlerle.  Ürün Özellikleri: Mükemmel görüntü gündüz veya gece için büyük 32 "çevresi ayna 360 derece ve pivotları döndürür Yaylı top ve yuva bile diken üzerinde ayna açısını korur Veya kafalık olmadan, herhangi bir koltuk takılır Boyutu: 31.75 x 23.7 x 19.05 cm  ..

Direksiyon Arası Telefon Tutucu

4,20TL

Tüm telefon ve direksiyon çeşitleriyle uyumlu Direksiyon arası telefon tutucu ile güvenli bir sürüş sağlayın! Ürün Özellikleri:  GPS sistemini çok daha kolay kullanmanıza destek olur.  Tüm direksiyonlarla ve tüm telefonlarla uyumludur.  Kullanım alanı arabalarla sınırlı değildir, Spor Ekipmanları, alışveriş ya da bebek arabaları, plaj şemsiyeleri gibi yaygın bir kullanım alanına sahiptir.  Güvenli bir sürüş sağlar. Paket İçeriği:  1 Adet Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici..

Ez Trunk Araç Bagaj Organizeri

28,00TL

Aracınızın Bagajını Düzenlemek Sizin İçinde Sıkıntı Yaratıyor mu? Bagajınızın Dağınıklığı Canınızı mı Sıkıyor, Aradığınız Eşyaları Bulamıyor musunuz? İşte Size Ez Trunk Araç Bagaj Organizeri. Bu Organizer Aracınızdaki Tüm İhtiyacınız Olan Malzemeleri Bir Arada Tutuyor. Araç Sahiplerinin Bir Numaralı Yardımcısı Ouyor. Tüm araç takımlarını bir arada tutar. Kolay tutma sapı sayesinde taşıması da kolaydır. Estetik Yapısı sayesinde kullanılmadığı zaman katlayıp kaldırabilirsiniz. Araç Bagaj Organizeri Aracınız için akıllı çözümdür. Temiz ve düzenli kalmasını sağlar.   Ürün Ölçüsü:  Genişlik: 18cm  Yükseklik: 19cm  Uzunluk: 35cm Paket  İçeriği: 1 Adet Araç Bagaj Organizeri..

Fix İt Pro Oto Çizik Onarım Set

25,20TL

Fix it Pro Cila MakineliOto Çizik Onarım Seti ile arabanızı ışıltılı bir hale getirmeniz artık çok kolay özel cila makinesiyle yorulmadan zahmetsizce arabanızın çiziklerini onara bileceksiniz, ayrıca set hediyesi oto çizik kalemi ile de daha ufak çizikleri tek bir dokunuşla kaybetmeniz mümkün.       Aracınız temiz haldeyken uygulama yapmalısınız. Oto çizik kalemi sadece ince çiziklerde işe yararken bu yeni set içindeki krem ile kaportadaki hafif sürtünmeleri ve bu sürtünme ile oluşan hafif boya kalıntılarını temizleyebilirsiniz.     Gölge bir ortamda hasarlı yüzeye kremi sıkıp mini el makinesi ile bastırmadan sadece hızlı dönüş gücünden faydalanarak uygulayın. Bu cihaz alkalin kalem pil ile kullanılırsa daha iyi sonuç verir.   Kalem ise gölgede değil ..

Flourish Lama Nano yapışkanlı süper ped!

8,40TL

      Süper güçlü yapışkan Önceki yapışkan jel pedlerinden farklı olarak, bu kauçuk yastık geliştirildi. Birkaç yıl teknik araştırmalardan sonra, yapışkan jel ped için yeni bir malzeme bulundu - FLOURISH LAMA. FLOURISH LAMA'nın viskozitesi, önceki ürünlerden 3 kat daha fazladır. Geniş uygulama Bu devrim niteliğindeki nano kauçuk ped, cep telefonunuzu, uzaktan kumandayı, kamerayı, hoparlörünüzü, kupanızı,anahtarlarınızı tutmak, toz veya hayvan tüylerini elbiselerinizden çıkarmak için yaygın bir şekilde kullanılabilir. Ayna, cam, beyaz tahta, metal, mutfak dolapları veya karo, araba üzerine yapışabilir. Herhangi bir yere yapışmak için kullanın. Geri dönüşümlü ve çevre dostu Lama yapışkan jel pedinde kirlenme veya tozlanma olup etkisi kaybolduğunda endişelenmeyin..

Getsun 450 ml Lastik Tamir Edici Şişirci Sprey Köpük

9,80TL

Aracınız için saatlerce tamirci beklemeden ve lastiği yerinden sökmeden, uğraşmadan bu sprey ile kolayca tamir edebilirsiniz. Arabanızın lastiğinin ömrünü uzatabilirsiniz!   Artık Yolda Kalmaya SON!! Getsun Lastik Tamir Edici Şişirici Köpük Kullanarak Artık yolunuza devam edebilirsiniz. Tüm araçlarda mutlaka bulunması gereken bir ürün. Patlamış lastiğini içerisindeki hava ile temas ettiği anda kauçuklaşan sıvısıyla tamir eder, lastiğinizi şişirebilir.   Ürün Özellikleri   Lastiğinizi hem tamir edin hem şişirin! Sabah kalktığınızda yada en olmadık zamanlarda otomobilinizin lastiği patlayabilir.Zahmetli ve yorucu olan lastik değiştirme işini pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Bu mucize sprey patlayan lastiğinizi içerisindeki hava ile temas halinde kauçuklaşan sıvıs..

Glossylight Oto Far Temizleme Seti

14,00TL

Glossy Light farların üzerinde zamanla oluşan sararma ve lekeleri plastik aksamlarına zarar vermeden temizleyen, yıpranmış farları neredeyse ilk günkü hallerine geri getiren bir cilalı pasGlossy Light'ın içeriği farınızdaki leke ve sararmaları temizlerken UV ışınlarının zararlı etkilerinden, organik maddelerden vs. uzun süre korumaktadır. Ürün Özellikleri: Kendi başınıza ekstra hiçbir alet kullanmadan sadece bir bez ve sünger yardımı ile yaklaşık 15 dakikada farlarınızı ilk günkü görünümlerine kavuşturabilirsiniz. Glossy Light UV ışınlarının ve organik maddelerin zararlı etkilerine karşı uzun süreli koruma sağlamaktadır. Sadece tek kutu ile farların temizliği kısa sürede bitirilmektedir.  Glossy Light farların üzerinde zamanla oluşan sararma ve lekeleri plastik aks..

Gripgo Cep Telefonu ve Navigasyon Araç Tutacağı

8,40TL

Yapışkanlı Gripgo cep telefonu ve navigasyon cihazı standıyla, tüm yolculuklarınızı konfor ve güven içinde geçecek! Patentli yapışkan tasarımı, 360 derece döner başlığı ve ergonomik tasarımıyla Gripgo aracınızın ayrılmaz bir parçası olacak! Üzerine cep telefonu ve navigasyon cihazınızı yapıştırabileceğiniz Gripgo, trafikte rahat ve emniyetli bir şekilde telefon görüşmenizi yapabilmenizi sağlıyor. Ellerinizi özgür bırakan tasarımıyla direksiyon hakimiyetini üst düzey tutabileceğiniz Gripgo araç standının üzerindeki yapışkanını yıkayarak, ilk günkü güçlü tutuşu yeniden sağlayabilir ve 360 derece dönebilen başlığıyla duruş pozisyonunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Gripgo, tüm dünyada araç sahiplerinin vazgeçilmez bir aksesuarı olmuş, ergonomik ve fonksiyonel tasarımıyla sizin de ar..

Kaporta Göçük Düzeltme Kiti Pops A Dent

21,00TL

Aracınızın kaportasında oluşan göçme, çukur ve bombeleri Dent Out ile kendiniz tamir edebilirsiniz. Üstelik yüzlerce lira harcamadan ve saniyeler içerisinde! Ufak kazalardan meydana gelen kaporta çökükleri çok can sıkıcıdır. Tamir atölyelerine gittiğinizde 5 dakikalık bir işlem için sizden yüzlerce lira talep edilir. Dent Out ile kaporta göçüklerini tamir etmek çocuk oyuncağı! Ürün Kullanımı Isıtıcı silikon tabancası ile yeterli miktarda silikon ısıtılarak problemli yüzeye sürülür. Düzeltme vantuzu, silikon uygulanmış olan kaporta yüzeyine yapıştırılır ve silikonun kuruması için 5 dakika beklenir. Düzeltme tutacağı düzeltme vantuzunun üzerine bağlanır ve ağır ağır çevrilmeye başlar. Aracın kaportası eski haline geldiği anda silikon kendiliğinden kaportadan ayrılır. Bu kadar! Pake..

Kolay Takılabilen Araç Lastik Karzinciri

35,00TL

Ayrıntılar Pratik Araba Kar Zinciri 8 Adet Karlı, Buzlu Veya Çamurlu Zeminlerde Yolda Kalmayacaksınız! Pratik Araba Zincirinin Özellikleri: - Kolay montaj - Zamandan tasarruf sağlar. - Aracınızda yer kaplamaz. - Pratik ve ekonomiktir. - Aracınızı kolay bir şekilde kar,buz ve çamurdan kurtarmanızı sağlar. - Yüksek mukavemetli ham madde kullanılmış olup kopma çatlama ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Pratik Araba Zincirinin Paket İçeriği: - 8 adet klipsli pratik kar zinciri aparatı - Normal koşullarda her bir tekerleğe 4'er adet takılması uygundur, Ağır hava koşullarında her bir tekerleğe 4 adet takarak etki yüzeyini arttırabilirsiniz! Pratik Araç Zinciri Hakkında Toplamda 8 parçadan oluşan ve son derece pratik bir şekilde uygulanabilen klipsli pratik kar zinciri sayesinde, k..

Müziğe Sese Duyarlı Ekolayzır Devir Saati

70,00TL

Kurulumu kolaydır. Sadece Bandı Çıkartın, İstediğiniz Noktaya Yapıştırın. İstediğiniz zaman bantları açıp farklı noktalara da yapıştırabilirsiniz. Aracınızın müzik donanımına bağlantı gerektirmez. Ortamdaki Müzik sesini algılayarak çalışır. Araç Kontağını Açınca Aktif olan bir akım kablosuna bağlanılması yeterldir.( Hatta Çakmağada Bağlantı aparatı ilede çalıştırabilirsiniz ) Müziğe ,Sese Duyarlı Oto Ekolayzır LED Şerit 90 X 25 CM Ebatındadır 12 wolt bir elektirik vererek müziği iliklerinize kadar hissetmek için odanızdada kullanabilirsiniz Müzik ve orkestra gurupları düğün salonlarıda yaptıkları işe görsellik kazandırmak için kullanmaktadırlar Ayrıca Aracınızda Özgürce Müzik dinlerken özel bir görsellik te kazandırabilirsiniz Müziğe ,Sese Duyarlı Oto Ekolayzır LED Şeritler 6 değişik ..

Müziğe Sese Duyarlı Equalizer Şerit

35,00TL

      sticker ancak bu kadar eğlenceli ve gösterişli olabilir! Arabalar için üretilen Equalizer şerit kullanımı kolay ve portatif tir bantlar sayesinde istediğiniz zaman çıkarıp takabilirsiniz.  Arabanıza Equalizer Şerit ile farklı bir görünüm katın! ve farklılığınızı yansıtın! Equalizer şerit'i arabanızın çakmak girişine takıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Equalizer şerit esnek yapısı ve kağıt kalınlığında olduğu için istenilen zeminde kullanılabilir. Equalizer şerit Kırmızı, Sarı, Mavi , Yeşil ve Pembe Renklerdedir. Equalizer Şerit Kurulum ve Kullanım:  Kolay kurulum, bandı çıkartın istediğiniz noktaya yapıştırın. Aracınızın donanımına takmanıza gerek yok, ortamda müzik olması yeterli. Sticker'ı araç içinde dilediğiniz noktaya yapış..

Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü

70,00TL

12 Volt araçlarda kullanılır. 12 volt nedir? / Genel olarak binek otomobiller,hafif ticari araçlar,minibüs,panelvan gibi araçlar 12 volt güç çıkışına sahiptir.24 volt ? Kamyon,otobüs,bazı ticari minibüsler,TIR,bazı tekneler 24 volt güç çıkışına sahiptir.     Aracınızın çakmağına takılarak enerji alır ve araç içerisinde sıcak hava sağlar. Yaz aylarında da “FAN” moduyla serin hava vermektedir.     Yükseliği ayarlanabilir montaj ayağı ile ergonomik kullanım sağlar...

Oto Bahçe Basınçlı Yıkama Water jet

18,20TL

  Water Jet ile Şebeke suyuna inanılmaz tazik kazandırın   Araç yıkama için ödediğiniz paralar cebinizde kalacak   Water Jet içerisinde herhangi bir elektrikli motor bulunmamaktadır, Özel tasarımı ile musluk suyunu tazyikli suya çevirir.   Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir    Ürün Özellikleri:   Kolaylıkla herhangi bir standart bahçe hortumuna bağlanabilir   Araba, tekne, karavan, yol temizliği için rahatça kullanabilirsiniz   Büyük oranda su tüketimini azaltır, çevre dostudur ve ekonomiktir   Su akışı kontrolü:   Water Jet'de su akışını kontrol eden bir sistem vardır.   Su akışını sağlamak için vana kolunu açık konuma getiriniz.   Su akışını kapatmak için vana kolunu kapalı konuma getiriniz. &..

Oto Içi Hava Iyonik Hava Temizleyicisi,

56,00TL

Araç içinde kullanıma yönelik üretilmiştir. Yiyecek kokusunu, evcil hayvan kokusunu ve sigara dumanını yok eder, havayı temizler. Ozon cihazı sadece kötü kokuları yok etmekle kalmaz, araçta oluşan bakterileri yok ederek enfeksiyon riskini azaltır. Radyasyonu azaltır ve hastalıklardan korur. Mahaldeki oksijenin taze kalmasını sağlayarak nefes rahatlığı verir. Gözleri korur ve yorgunluk hissini ortadan kaldırır. Bilimsel araştırmalara göre saman nezlesi, astım, mevsimsel depresyon, yorgunluk ve baş ağrısı belirtilerini hafifleten, hareket kabiliyetini artırıp, iş performansını yükselten, daha çok dünyanın en sakin ve dinlendirici yerleri olan şelale, dağ, deniz kenarı ve ormanlık gibi alanlarda bulunan negatif iyon üretme özelliğine sahiptir...

PlastiDip Plastik Kaplama Spreyi 450 ML.

28,00TL

  İç ve dış alanlar için uygun olan ve hava ile teması sonucu kuruyan ve daldırma, fırça ile fırça ile uygulama ve basınçlı hava tabancası ile püskürtme işlemiyle gerçekleştirilen sentetik lasik kaplamadır. Lastik ile kaplar, katmanlaştırır,  korur, sıkıştırır, yalıtır, korur, işaretler ve kaymayı önler. Her türlü hava koşuluna karşı uygundur. Plasti Dip, matal, ahşap, cam, taş, sentetik madde, lastik, beton, kumaş, halat, karbon, Fiber obtik, doku, fiberglas, gibi maddelere yapışır. Fiber optik ev tamiratı, ev, bahçe, araba, hobi ve marina gibi alanlarda kullanım için idealdir. Plasti Dip silikon içermez. Kuruduktan sonra koku bırakmaz. Korur ve kaplar, kaydırmazlık sağlar, onarır ve yeniler, yalıtır, iç ve dış mekanlar için... Motorlu taşıtlar Korur kaplar : Yüzeyler, A..

Plastik Kar Zinciri Mini Kar Paleti Kar Max

21,00TL

Ürün Özellikleri Kolayca takıp - çıkarılır Tek kullanımlık değildir, ihtiyaç halinde tekrar kullanılabilir 1 Paket içerisinde 10 adet bulunur Aracınızın 1 lastiği için 5 adet kullanım önerilir 1 Paket ürünü 2 adet lastikte kullanabilirsiniz 2 dakikada takılır, aynı hızda sökülür Kırılmalara karşı dayanıklıdır Ayarlanabilir klipsleri sayesinde tüm lastik ebatlarına uygundur Tüm marka ve model lastiklerde kullanılabili..

Portatif Vakumlu Oto Temizlik Süpürgesi

21,00TL

12V araç çakmaklık girişinden elektriğini direkt aldığı için şarjlı el süpürgelerinden çok daha kuvvetlidir! Ürün Özellikleri: Kuvvetli hava akımını destekleyen yanlardaki havalandırma bölmeleri ile mükemmel performans sağlar.  Süpürge kolayca açılabilir ve biriken tozlar temizlenebilir.  Filtresi defalarca temizlenip yeniden kullanılabilir. Ekstra uzun başlığı sayesinde koltuk kenarları gibi ulaşılması çok zor alanları bile temizler. 12V araç çakmaklığından enerjisini alır. Ürün Ölçüleri: Boy: 29 cm En: 9 cm Yükseklik:11 cm 12 cm uzunluğunda ekstra başlık 12V araç çakmaklık girişli 5 metre uzatma kablosu Paket İçeriği: 1 adet Oto Süpürgesi 1 adet Temizleme Aparatı..

Smart Spider Micro Vantuzlu Döner Telefon Tutucu

8,40TL

Arabada telefonunuzu sabit tutacak, telefonunuzda oluşacak hasarları önleyeceksiniz.   360 derece dönebilen başlığı ile telefon tutucu evde, arabada rahatlıkla kullanabileceğiniz ve siz büyük kolaylık sağlayacak muhteşem bir fırsat. Telefonunuzu sabitleyecek olan telefon tutucu, döner başlığı ile telefonunuzdaki hareketleri rahatlıkla takip etmenizi sağlayacaktır. Telefon tutucuyu sadece cep telefonunuz için değil mp4, PDA, PSP, GPS için de kullanabilirsiniz. Alt kısmında bulunan vantuzu ile cama ya da araç gövdesine kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Ayarlanabilir başlığı sayesinde 4-9 cm arasındaki genişliğe sahip tüm cihazlarla uyumludur. Sarsıntılara karşı tam emniyet sağlar. Birinci kalite plastikten üretilmiştir.   Paket İçeriği: 1 adet Smart Spider Micro Vantuzlu D..

Try Wheel Lastik Tamir Köpük Şişirme Spreyi 450 ml

14,00TL

Tüm otomobil modellerinde, bisiklet, motosiklet ve ufak ticari araç lastiklerinin tümünde kullanılabilir. Yolda kalmış aracınız için saatlerce tamirci beklemeden ve lastiği yerinden sökmeden, uğraşmadan bu sprey ile kolayca tamir edebilirsiniz. Arabanızın lastiğinin ömrünü uzatabilirsiniz. Tüm araçlarda mutlaka bulunması gereken bir ürün olan Lastik Tamir Eden Şişirme Spreyi en yakın lastik servisi kadar yakınınızda. Patlamış lastiğini içerisindeki hava ile temas ettiği anda kauçuk olan sıvısıyla tamir eder, lastiğinize 20 PSi'a kadar şişirebilir.   Ürün Özellikleri :  450 ML (Tekrar tekrar kullanılabilir)      Deliği tamir edin yolunuza devam edin!      Lastiğinizi hem tamir eder hem şişirir.  &n..

Ultra Güçlü Kilitli Çapa Vantuz

16,80TL

ÖNEMLİ Ultra Güçlü Kilitli Çapa Vantuz Suction Anchor Plus Almış olduğunuz ürünler orijinal olup  adınıza kesilen faturasıyla birlikte aynı gün adresinize gönderilir. Faturasız ürün almaktan sakının. ​Çünkü satıcıyla ya da üründe bir sorun yaşarsanız hak talep edebilmek için ürün faturasının olması gerekmektedir. Almış olduğunuz ürünler aynı gün haftaiçi saat 17:00'a, haftasonu 15:00'a kadar kargoya verilir. Almış olduğunuz ürünlerin faturası kargo paketinin ya da kargo poşetinin üzerinde yapışık şekilde size gelecektir. Yanlışlıkla faturanızı çöpe atmayınız saklayınız. Faturanızı kaybetmeniz durumunda mağdur olmamanız için sistemimizde satılan tüm ürünlerin kayıtları tutulmaktadır. Mail atarak bi..

Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)