Tablo Görünümü:

103 Parça Manyetik Lego

28,00TL

103 parça manyetik lego seti ile çocuklar meydana getirdikleri figürler ile hem el becerilerini geliştirecek hem de saatlerce oynayabilecekler. Çocuklar meydana getirdikleri figürler ile hem el becerilerini geliştirecek hem de saatlerce oynayabilecekler. Tabii ki sadece bununla sınırlı kalmayarak farklı tasarımları da yapabilecekler. Böylece hayal güçlerini kullanmış, zekalarını geliştirmiş olacaklardır. Bu ürün şekiller dizayn etmek için üretilmiş orta düzey bir manyetik zeka oyunudur. El ve zeka gelişiminde yardımcı olmakla birlikte keyifli oyun zamanlarını da beraberinde getirir. Toplam 103 parçadan oluşmaktadır. Bu ürün kolayca takip çıkarabileceğiniz manyetik özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile ustaca kurulmuş dev yapılarda oldukça sağlam bir özellik sergiler. Amerika ve Avrupa'da ..

157 Parça Magnastix Manyetik Lego

42,00TL

Daha çok parça, daha büyük yapılar! Amerika ve Avrupa'da her yaştan herkesin elinde olan mıknatıslı lego şimdi Türkiye'de! Fizik prensiplerine dayalı bu muazzam oyun, Amerika ve Avrupa’da milyonlarca evin vazgeçilmezi halinde! Magnastix Manyetik Legoların güçlü çekim gücü sayesinde hayal ettiğiniz tüm yapıları gerçeğe dönüştürün! Ürün Özellikleri:  Kolayca takip çıkarabileceğiniz manyetik özelliğe sahiptir. Toplam 157 parçadan oluşmaktadır.  Çelik küreler ve manyetik çubukları kullanarak sonsuz şekiller yapabilirsiniz. Çubuklar 4 farklı renktedir. Yapması kolay ve eğlencelidir. Muhteşem yapılar için: Küreyi çubuğa yaklaştırdığınızda kürenin direkt çubuğa yapıştığını göreceksiniz. Bu şekilde devam ederek her yaştan herkes hayal gücü ile inanılmaz şekiller oluşturabi..

3 Boyutlu Metal Çivi Tablo Pin Art

35,00TL

Profiliniz cepheden görüntünüz eliniz neyi heykel olarak hediye etmek isterseniz? İşte size bu imkansız düşünceyi gerçekleştirmeniz için harika bir ürün. Üzerinde bulunan iki binin üzerinde çivi sayesinde istediğiniz objenin 3 boyutlu görüntüsü oluşturabilirsiniz...

3 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı

126,00TL

Doğa\'nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, oldukça memnun edici bulunmuştur. Ürün Özellikleri: Kolay kurulumu ile dakikalar içerisinde kullanıma hazır 3 kişilik konaklama Özel su geçirmez kumaş Çadır tepesinde havalandırma bacası Kapı sineklik tülü Dayanıklı kumaşı ile yıllarca kullanabilirsiniz Özel çantası ile kolay taşıma Kurulu Çadır Boyutu: 200  x  150  x  110 Cm Toplu Çadır Boyutu (Çanta Boyutu): 60 cm x 14 cm x 8 cm..

37 Parça Manyetik Lego Seti Magnetic Wano

10,50TL

Amerika ve Avrupa'da Her Yaştan Herkesin Elinde Olan Mıknatıslı Lego Şimdi Türkiye'de! Beyin Jimlastiği Yapmanın En Keyifli Ve Eğlenceli Yolu! Manyetik Legoların güçlü çekim gücü sayesinde hayal ettiğiniz tüm yapıları gerçeğe dönüştürün! Fizik prensiplerine dayalı bu muazzam oyun, Amerika ve Avrupa’da milyonlarca evin vazgeçilmezi halinde! Okullarda bile fizik prensiplerini anlatmak için kullanılan bu mükemmel oyun, elinizden bırakamayacağınız bir oyun olacak. Ürün Özellikleri:   Kolayca takip çıkarabileceğiniz manyetik özelliğe sahiptir. Toplam 37 parçadan oluşmaktadır. Çelik küreler ve manyetik çubukları kullanarak sonsuz şekiller yapabilirsiniz. Çubuklar 4 farklı renktedir. Yapması kolay ve eğlencelidir. Renkleri: Sarı Yeşil Kırmızı Mavi Nasıl Kullanılır: &nb..

4 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı

168,00TL

Doğa\'nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, oldukça memnun edici bulunmuştur. Ürün Özellikleri: Kolay kurulumu ile dakikalar içerisinde kullanıma hazır 4 kişilik konaklama Özel su geçirmez kumaş Çadır tepesinde havalandırma bacası Kapı sineklik tülü Dayanıklı kumaşı ile yıllarca kullanabilirsiniz Özel çantası ile kolay taşıma Kurulu Çadır Boyutu: 200  x  200  x  135 Cm Toplu Çadır Boyutu (Çanta Boyutu): 60 cm x 14 cm x 8 cm..

4’lü Kuru Kafa Shot Bardak Seti

35,00TL

Shot’ınızı kafatasında almaz mıydınız? Sıkıcı shot bardaklarına veda edin, Crystal Head Shot Glasses ile partilerinizi renklendirin. Kuru Kafa Shot Bardakları 4’lü set halinde sunulmaktadır ve shot yapmanın en ‘cool’ yolu olduğu rahatlıkla iddia edilebilir.   Partinin en eğlenceli yerinde shot yapılacağındaa içecekleri Crystal Head Shot Glasses ile sunduğunuzda arkadaşlarınızı stilinizle etkileyeceğinize şüphe yok. 4’lü set halinde sunulan Kuru Kafa Shot Bardakları yapılacak shot’ların keyfini en az ikiye katlayacak.   Yüksek kalitede camdan üretilmiş Crystal Head Shot Glasses size nice partinizde eşlik edip eğlencenin dozunu artıracaktır. Kuru Kafa Shot Bardaklarının tüm detayları incelikle işlenmiştir ve her bir bardak 5x6 cm ebatlarındadır.    ..

6 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı

210,00TL

Doğa\'nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, oldukça memnun edici bulunmuştur. Ürün Özellikleri: Kolay kurulumu ile dakikalar içerisinde kullanıma hazır 6 kişilik konaklama Özel su geçirmez kumaş Çadır tepesinde havalandırma bacası Kapı sineklik tülü Dayanıklı kumaşı ile yıllarca kullanabilirsiniz Özel çantası ile kolay taşıma Kurulu Çadır Boyutu: 220  x  250  x  1500 Cm Toplu Çadır Boyutu (Çanta Boyutu): 60 cm x 14 cm x 8 cm..

Ahh Bra Konforlu ve Yumuşak Sütyen (3lü)

15,40TL

Bayanların rahatsızlık veren sütyenlerinden kurtulup konforlu rahat ve yumuşak sütyenlerle hayatlarına devam edebilsinler diye Ahh Bra Konforlu ve Yumuşak Sütyen!  Göğüsleriniz için Kusursuz Rahatlık!  Ürün Özellikleri:  Kusursuz konfor  Kaşınmak yok, çekiştirmek yok  Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda yapılan özel tasarım  Esnek yapı  Her pakette 3 sütyen  Medium, Large, XLarge ve XXLarge sütyen bedenleri ile her vücuda uyumlu tasarım  Kopçası bulunmaz. Böylece kaşıntıya neden olmaz.  Sürekli çekiştirmek, şekil vermek zorunda kalmazsınız  Kıyafetlerinizde sütyen izi görünmesini engeller  Göğüslerinizi ve sırtınızı dik tutar  %96 yüksek kalite naylon, %4 spandeks içerir  4 yönlü dikilmiştir  Tel konstrüksiyon i..

Aluma Wallet Bayan Cüzdan ve Kredi Kartlık

14,00TL

Aluma Wallet Bayan Cüzdan ve Kredi Kartlık Hergünyeni.com Siz Bayanların İhtiyaçlarını Düşünmeye Devam Ediyor. Tasarım Harikası Aluma Wallet Kredi Kartlıklarının Bayanlar İçin Hazırlanan Yeni Modelini Sizin İçin Fırsata Sunuyor. Kredi Kartlarınızın Yanı Sıra Paralarınızı Da Koyabileceğiniz Ürün Cüzdan Şeklinde Tasarlanmıştır. İçerisindeki Minik Ayna İle Makyajınızı Tamamlayabilirsiniz. Aluma Wallet Bayan Cüzdan ve Kredi Katlık, dayanıklı dış yüzeyi ve faklı tasarımı en çok kullanılan üründür. Bayanlar için tasarlanan cüzdan şeklindeki aluma wallet çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.  Kredi kartlarınızı ezilmekten, deforme olmaktan korur. Su geçirmez özelliği ile kartlarınızın manyetik alanlarına zarar gelmemesini sağlar. Çiplerini korur. Şık cüzdan görünümü ile el çantası gibi ..

Anti-Stress Ayak Tabanlığı

7,00TL

  Ayak tabanına takılan Strutz Sole Angel her adım atışınızda Şok etkisi ile vücudunuzu rahatlatır   Shock absorbing technology ile stresi azaltır ve gerginliği önler   Ayak tabanınıza basınç uygular ve kan dolaşımınızı dengeler   Ayak ağrıları, diz ağrıları, kalça ve sırt ağrılarını azaltmak ve yatıştırmak için mükemmel bir buluş   Herhangi bir ayakkabı, bot, sandalet yada terlik ile kullanabilirsiniz   Hatta yalın ayak olarak evin içinde bile kullanabilirsiniz   İşte, evde yada Ayakta olduğunuz her yerde kullanın   Strutz Sole Angel kullanarak, yaşam kalitenizde ve sağlığınızda gözle görünür bir artış sağlayabilirsiniz.   Paket içeriğinde 1 çift Strutz Sole Angel bulunmaktadır   Strutz Sole Angels Nasıl Tesir Eder &nbs..

Anymetre Comfortable Meter Termometre ve Nem Ölçer

35,00TL

Marka Anymetre Model TH101E Paket başına miktar 1 adet ( ler) renk Beyaz Malzeme ABS + cam Şartname Sıcaklık ölçüm aralığı: -30 ~ 60'C , Doğruluk: +/- 1'C ( 10 ~ 32'C ) , + / - ( diğer ) 2'C ; Nem ölçüm aralığı: ~ 100% 0 % RH , Doğruluk: +/- 5 % RH ( 50 ~ 99 % RH ) + / - % 7 ( 25 ~ 49 % RH ) + / - % 9 RH ( diğer ) Diğer İngilizce sürümü Özellikler ; Bir comfortmeter ile aileniz için asılı veya bir yüzey üzerine yerleştirmek için uygun bir ortam sağlar rahat Paketleme Listesi 1 x Termometre Higrometre..

Araba Koltuk Arkası Katlanabilir Tepsi

11,20TL

Aracınızı daha temiz ve işlevsel hale getirmek için kaçırılmayacak bir ürün. Araba Koltuk Arkası Katlanabilir Tepsi aracınızın ön koltuklarının arkasına kolayca monte edilelerek kullanıma hazır hale gelir. Montaj sırasında ve kullanımında aracınıza zarar vermez, istenildiğinde kolayca sökülebilir. Aracınızın arka koltuklarında birşeyler yemek ve içmek için bir ortam yaratır. Bardak tutucuları sayesinde içeceklerin dökülerek aracınızı kirletmesini engeller. Dayanıklı materyalden imal edilmiştir, uzun süreli kullanım olanağı sağlar. Temizlenmesi kolaydır. Ürün Özellikleri Katlanabilir olması sayesinde yer kaplamaz. Açılır-kapanır 2 adet içecek sabitleyici Entegre bağlantı kemeri ve beraberinde gönderilecek 2 adet sabitleyici sayesinde koltuk arkasına kolayca yerleştirilir. Bej -..

Askısız Sihirli Sütyen FreeBra

9,80TL

      Askı ve renk derdinizi tamamen ortadan kaldıracak görünmez FreeBra Sihirli Sütyen!  Görünmeyen sihirli sütyen sayesinde dekolte elbiselerinizi rahatlıkla taşıyacaksınız.  Günlük hayatınızda tüm giysilerinizle rahatlıkla kullanabileceksiniz.  FreeBra  Sihirli Sütyen ile dekolte kıyafetlerinize uygun sütyen bulma derdi ortadan kalkıyor!  Askı ve renk derdi olmaksızın her kıyafetle rahatlıkla kullanabileceğiniz FreeBra  toparlayıcı özellğiyle vazgeçilmeziniz olacak!  Askı ve renk derdinizi tamamen ortadan kaldıracak  Özellikleri    Ön kopçası ile kaldırıcı etkisi vardır  Dekolte kıyafetleriniz altında görünmez, tamamen yumuşak ve doğal silikondandır  Esnek özelliğiyle h..

Ayakkabı Kar Zinciri Kayma Önleyici

14,00TL

Karpatik buzda kaymayı önleyen Ayakkabı Kar Zinciri esnek yapısı sayesinde 36 - 45 numara arası tüm ayakkabı ve bot çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Sizi kışın yaşanan kayma kazalarına karşı korur ve özgüven sağlar. Karpatik Buzda Kaymayı Önleyici Kar Zinciri ile karda kayıp düşmelere ve sakatlanmalara artık son. Bu harika fırsat kaygan bölgelerde güvenli şekilde hareket etmenizi sağlar, karda ve buzda yürümeyi kolaylaştırır. Ayrıca doğa yürüyüşlerinde, çamurda, kumda, ıslak çimde ve benzeri zor koşullarda rahatlıkla yürümenizi sağlayan karpatik tüm ayakkabı modellerinde kullanılabilir. Kolay takılıp çıkarılır ve çantanızda taşıyacağınız büyüklüktedir. Tabanındaki çivilerin yardımıyla ayakkabınızın zemine tutunmasını kolaylaştırır. Ayakkabı zinciri topuklu ayakkabıda bile kullanabilirs..

Bel Ağrısı Kesici

18,20TL

  bel sırt desteği nedeniyle sıkı kaslar, kas ve bağ germe ve genişleterek aşırı fleksiyon ve kötü spinal uyum için sırt ağrısı giderir. Bu harika cihaz hareket ve esneklik aralığı artırmak ve duruş geliştirmek yardımcı olur. Optimum germe için 3 farklı düzeylerde ayarlanabilir, bu standart düz üst hem de tetik nokta masaj etkilerini taklit yeni tetik nokta masaj üst içerir. • Ayarlanabilir Tasarım üssü haline üst parçasının • Kolay kurulum • Bakım: ile silin nemli bir bez üretici ile normal kullanım koşullarında • Beş yıllık sınırlı garanti % 100 memnuniyet garantisi   İçeriği: • 1 x geri dön Magic Germe Cihazı  • 1 x Kullanım Kılavuzu..

Bilek Egzersiz Aleti (Wrist Exerciser)

7,00TL

      Ürün Detayları Spor yapmaya vakitleri olmayanlar! İşte size oturduğunuz yerde kollarınızı güçlendirebileceğiniz bir alet. Kol kaslarınızı geliştirecek ve daha fit ve güçlü gözükmenizi sağlayacak.   Ayrıca bu ilginç görünümlü spor aleti ile el, bilek ve kollarınızı geliştirerek ileride olası ağrıların oluşmasını engelleyebilirsiniz.   Ne İşe Yarar?   Egzersiz yaparak el ve kol ve bilek kaslarınızı güçlendirir. Tenis, Bowling, Basketbol ve diğer birçok spor için gerekli kol ve bilek gücünü arttırmanıza yardımcı olur. Sürekli 'Mouse' ve 'Touchpad' kullanımı sonucu, zayıf bileklerde ağrı meydana gelir. Bu ağrıların oluşmaması için bileklerin güçlenmesini sağlar. Ayrıca bilek güreşine meraklı olanlar için de oldukça yararlıdır. Özellikl..

Bileklik Su Şişesi (Yürüyüşte Koşuda Sporda)

4,20TL

Bileklik Su Şişesi ile elinizde su taşımaya son veriyoruz! Bileklik Su Şişesini bileğinize takın ve her an suyunuz sizinle olsun. Yürüyüş yaparken, spor yaparken yanınızdan ayırmayacağınız Bileklik Su Şişesini aynı zamanda çocuklarınız da güvenle kullanabilir. En zor anlarınızda suyunuz artık yanınızda... Ürün Boyutu: 200 ml Paket İçeriği 1 adet Bileklik Su Şişesi Not: Karışık renklerde gönderilecektir...

Bükülebilir Kitap Okuma Ledi

5,60TL

      Ayrıca bir stand ve yer imi olarak hizmet Bükülebilir ve esnek Booklight. Uzun Ömürlü Parlak LED ışığı karanlıkta sürekli kullanım için 3 "AG13" pil ile çalışır. Bu Booklight yorgun kırmızı gözleri olmanızı önler. Clip-tasarım kitapları, cepler, haritalar, dergi, ya da Kindle klibi sağlar. İnce ve dayanıklı yapısı ile her yere taşımak için bir çocuk oyuncağı yapar. Paket Boyutları - 10 x 4 x 0,5 inç..

Butterfly Abs Kas Geliştirici ve Masaj Aleti

14,00TL

Butterfly ABS Kas Geliştirici ve Masaj Aleti Spor yaparken aynı zamanda masaj yapan muhteşem alet; Butterfly ABS!   Masaj ile incelebilmeniz artık mümkün! Kaslarınızı çalıştırmak ve fit bir vücuda sahip olmak için artık spor salonlarında uzun saatler kalmanıza gerek yok. Butterfly Massager ile evde titreşimlerle kaslarını geliştireceksiniz. Titreşim ile vücut kaslarınızın gelişmesini sağlarken aynı zamanda rahatlamanızı da sağlayacaktır. Günün stresini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak masaj aletini vücudunuzun dilediğiniz kısmında kullanabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kan dolaşımınız hızlanacaktır. ABS özelliği uygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şekilde titreşim veren aletlerde bulunmaktadır. Titreşimin gücünü ayarlamanıza olanak sağlayan Butterfly ABS 6 farkl..

Çamaşır Kurutma ve Yumuşatma Topu Dryer Balls 2 Adet

4,20TL

Kimyasal maddeler içeren yumuşatıcılara artık ihtiyacınız kalmayacak ve bir servet dökmeyeceksiniz. Yıkama sonrası giysilerinizi ütülemek işkence haline mi dönüşüyor? Kimyasal maddeler içeren yumuşatıcılara artık ihtiyacınız yok! Dryer Balls çamaşırlarınızı ilk günkü yumuşaklığına geri döndürüyor! Hem kurutma hem yumuşatma özelliğine sahip Dryer Balls ile çamaşırlarınız hijyenik şekilde kururken yumuşacık olacak.  Çamaşır kurutma makinelerinde % 25 oranında enerji tasarrufu sağlar, kurutma işlemini hızlandırır. Çamaşır makinanızın kurutma programında da kullanabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Çamaşır kurutma makinelerinde % 25 oranında enerji tasarrufu sağlar, kurutma işlemini hızlandırır. Alışılmışın dışında yumuşaklık ve kolay ütüleme imkânı sağlar. Her bir Dryer Balls topu 2 ..

Candy Machine Mini Şeker Makinesi

11,20TL

Alışveriş merkezlerinde çocukarın başından ayrılmadığı şeker makineleri artık evinize geliyor. İçerisine sakız, şeker ve draje çikolata koyabileceğiniz Candy Machine sayesinde çocuklar artık canları istediğinde şekerleme yiyebilecek. Şeker Makinasının içerisinde şekerlemeler bittiğinde de içine tekrar şekerleme koyabilirsiniz. Candy Machine sakız, şeker, çikolata gibi şekerlemeleri yemeyi daha zevkli hale getiriyor. Mandalını çevirdiğinizde pıt diye aşağı düşen şekerlemeler aynı zamanda çocukların el becerisini de geliştiriyor. Dilerseniz şekerlemelere renklerine göre anlam verip gelen renge göre şansınızı da belirleyebilirsiniz. Mesela kırmızı gelirse aşk, mavi gelirse sağlık, yeşil gelirse para gibi... Şeker Makinasının içerisindeki şekerlemeler bittiğinde isterseniz kumbara olarak ku..

Choken Bako Para Yiyen Köpek Kumbara

49,00TL

Choken Bako, önüne konan bozuk parayı hapur hupur yemeye başlıyor. Bozuk paralarınız Para Yiyen Köpek Kumbarada birikiyor! Choken Bako'nun önündeki mama kabına bozuklukları atıyorsunuz, hemen kokusunu alıyor (aslında sensörü sayesinde algılıyor) ve kafasını, kulaklarını sağa sola oynatarak, adeta kendinden geçerek afiyetle yemeye koyuluyor. Aslında başarılı olamıyor. Çünkü bozuk paralar altındaki kumbara bölümünde birikiyor, yani kazanan siz oluyorsunuz. Para Yiyen Köpek Kumbara, çocuklarınızı para biriktirmeye teşvik eden son derece eğlenceli bir ürün. Ürün Özellikleri: Plastik malzemeden üretilmiştir. 500 adede kadar bozuk para saklayabilir. 2 adet AA pil ile çalışır. (Piller paket içeriğine dahil değildir.) Ürün Ölçüleri: 16 x 15 x 8 cm Paket İçeriği: 1 adet Choken Bako..

Çift Taraflı Mıknatıslı Pratik Cam Sileceği

14,00TL

Çift Taraflı Mıknatıslı Pratik Cam Sileceği üzerinde bulunan keçeler sayesinde cam yüzeyi su ve deterjanla temizlerken camlarınız çok daha kısa sürede kolayca temizlenir. Evde ya da iş yerinizde camlarınızı silerken yaşadığınız zorluklardan sizi kurtaracak olan ürün aynı zamanda temizlik yaparken meydana gelen kazaları minimum seviyeye düşürecek. İki parçadan oluşan Pratik Cam Temizleyici, camın iç yüzeyinden diğerini dış yüzeyinden karşılıklı gelecek şekilde yapıştırarak temizliğe başlayabilirsiniz. Camın dış bölümüne takılan parça üzerinde bulunan güvenlik ipi sayesinde ürün camdan kurtulsa bile aşağıya düşmez. Ürün Özellikleri: Tek Seferde Hızlı Temizlik Akvaryum Temizliği için İdeal Çoklu Renk Seçeneği Ürün Tekli Camlar İçindir. Stokta olan renk gönderilir. Paket İçeriği: ..

Clip Saç Şekillendirme Seti Twist

5,60TL

Saçlarınıza Birkaç Saniyede Kolayca Şekil Verin Paket içeriği 4 Adet Twist n Clip Toka 1 Adet Toka Aksesuarı..

Çocuk Bebek Taşıyıcı

70,00TL

Özellikleri: Bebeğinizi doğduğu andan itibaren; hiç yorulmadan, onun sıcaklığını hissederek ve en önemlisi onun kendini güvende hissetmesini sağlayarak taşıyabileceğiniz bir taşıma  Bebeğinizi doğal pozisyonunda taşıdığı için doğumundan itibaren kullanıma uygundur. Bu pozisyona alışık olan bebeğiniz kendini güvenli ve huzurlu hisseder. Bebeğinizi ilk beş ayda yatırarak, daha sonra oturarak taşıyabilirsiniz. Bebeğinizi  taşırken sürekli göz teması sağlarsınız. Bebeğiniz devamlı yakınızda ve güvende olur. Bebeğinizi taşırken eliniz serbest kalır. Bebeğiniz 18 aylık / 15 kg. olana kadar kullanabilirsiniz Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Tek bedendir, tüm bebeklere uygundur.  100 kotondur...

Çocuk Kayıp Önleyici Güvenlik El Kemeri

21,00TL

  Ürün Özellikleri:   Çift Koruma: Paslanmaz çelik tel ve PU kablosu sağlam ve sağlamdır. Çocuklar için geliştirilmiş çift yapışkan bant tasarımı daha iyi koruma sağlar. Deri Dostu: Hem yetişkin hem de çocuk konforunu sağlayan yumuşak kumaştan imal edilmiştir. Kumaş güçlü esneklik ve iyi gaz geçirgenliği sağlar. Güvenli Uzaklık: Güvenli 1.50 metre teleskopik esnetme. Çocuğun eğlenmesine yetecek kadar yer var. Geniş Uygulanabilirlik: Tatiller, halka açık yerler, süpermarketler, mağazalar, çekim parkları, tema parkları, havaalanları, metrolar, oyun alanları gibi kalabalık yerlere uygundur. Malzeme: İç tel - paslanmaz çelik tel, dış kat - plastik. Germe ölçüsü:150 cm Ürün Özellikleri:   Çift Koruma: Paslanmaz çelik tel ve PU kablosu sağlam ve sağlamdır. Çocuklar..

Crystal Head Kuru Kafa Cam Şişe 350 ml

35,00TL

Dostlarınızla sohbetlerinizi renklerdirmek ve biraz daha canlandırmak istemez misiniz?  Bu çok şık el yapımı şişe masalarınızda çok şık bir detay olacak. Alışılmışın dışında tasarımlardan hoşlananlardansanız bu ürün tam size göre! Crystal Head Kuru Kafa Cam Şişe, ürkütücü gibi görünse de içeceklerinizi ikram ederken farklı bir konsept oluşturacak. İsteğe bağlı olarak su, kola, meyve suyu gibi içecekler için de, içkileriniz için de değerlendirebileceğiniz tam bir tasarım harikasıdır. Ürün Özellikleri: Birinci kalite camdan el yapımıdır. 350 ml kapasitelidir. Son derece estetik bir tasarıma sahiptir. Ürün Ölçüleri: 12 cm x 10 cm x 8 cm Paket İçeriği: 1 adet Crystal Head Kuru Kafa Cam Şişe..

Dantel İşlemeli Göğüs Dekolte Kapatıcı 3 Adet

5,60TL

Bayanlar için oldukça pratik Göğüs Dekolte Kapatıcı.  Üstelik 3 farklı renk aynı pakette.  V yaka bluzlar ve kazaklar, gömlekler, dekoltesi fazla olan elbiseler.  Artık bu kıyafetleri kullanırken içiniz rahat edecek.  Özel kumaş üzerine ilave edilmiş olan dantel ile göğüs dekoltenizi kapatırken aynı zamanda da kıyafetinizin şıklığını tamamlayacak.  Kullanımı kolay ve pratiktir.  Göğüs dekoltesi bulunan kıyafetlerin altına askılı body yada atlet giymek zorunda değilsiniz.  Göğüs Dekolte Kapatıcının klipslerini sütyeninizin askılarına takarak kullanabilirsiniz.  Dilerseniz klipsleri yukarıdan takarak dekoltenin tamamını kapatabilir dilerseniz de klipsleri aşağıdan takarak dekolteyi istediğiniz oranda açabilirsiniz.  Dışarıdan bakıldığında..

Desktop Punching Bag Masaüstü Boks Torbası

42,00TL

Büyük metal yayı ve güçlü vakumu ile stresli ortamlarda tam verimde çalışabilirsiniz! Paket içeriğine pompası da bulunmaktadır. Stres topunun çok ötesinde eğlenceli! Masaüstü boks torbasında  tatmin edici önemli bir ayrıntı var; işte hiçbir stres konusu stres yaratamayacak! Bir yumruk işi bitirir. Rocky Balboa misali vurun gitsin. Agresiflik diye bir şey kalmayacaktır.  Haydi! Vurabildiğiniz kadar hızlı vurun! Masaüstü boks torbasının gücü gören herkesi hayranlık içerisinde bırakacaktır. İstediğiniz gibi yumruklayın çekiştirin vakum kendini asla bırakmayacaktır. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi masa gelir ama vakum gelmez! Öyle böyle değil, çok güçlü! Not: Masadan ayırmak çok kolay. Kenarlarında soyarak çekerseniz kolaylıkla ayrılacaktır.  Masaüstü Boks Torbası SSS (Sık..

Deterjansız Bulaşık Yıkama Pedi Ecobag

5,60TL

Bulaşıklarınızı kimyasal maddeleri sofranıza sokmadan yıkayın!  Ecobag doğal toprak mıknatısları ve elementlerinden imal edilmiştir.  Tam 1000 defa bulaşık yıkayabilirsiniz.  Bulaşıklarınızı deterjana gerek kalmadan kimyasal maddeleri sofranıza koymadan yıkayın.  Ecobag doğal toprak mıknatısları ve elementlerinden imal edilmiştir ve tam 1500 defa bulaşık yıkayabilirsiniz.  1000 yıkamaya kadar kullanılabilir.  Hiçbir kimyasal kullanmadan hijyen sağlar, çevre temizliğine katkıda bulunur.  Çok kirli bulaşıklarınız için deterjan tüketiminizi yarıya indirir.  Çok kirli olmayan bulaşıklarınız için deterjana ihtiyaç yoktur.  Bulaşık makinanızın üst ya da alt rafına yerleştirilerek kullanılır.  Özellikleri:  Ekonomiktir.  Az d..

Dog Repeller Ultrasonik Köpek Kovucu

28,00TL

Sokaklarda başı boş gezen köpeklerden korkuyor musunuz? Artık köpek fobiniz kalmayacak... Ultrasonic Köpek Kovucu, yalnızca köpeklerin duyabileceği 150 desibel gücündeki ses çıkışıyla onları sizden uzak tutacaktır. Üstelik köpeğinizin eğitimi için de kullanabileceğiniz muhteşem bir cihaz artık yanı başınızda. Örneğin köpeğinizin bulunmasını istemediğiniz bir alana doğru cihazı bir kaç saniye basılı tuttğunuzda köpeğiniz oraya her gidişinde o sesi duyacağına inanarak bir daha gitmek istemeyecektir. İşte eğitim için basit bir çözüm... Ürün Özellikleri: Bu ürünümüz yalnızca köpeklerin duyabileceği şekilde ayarlanmış 150 desibel gücündeki bir ses çıkışına sahip olması nedeniyle zararsızdır. Köpeklerin kulaklarını tırmalayacak olması sebebiyle, köpekler hızla o alandan uzaklaşacaktır. ..

Dondurmatik Pratik Dondurma Yapma Makinesi

16,80TL

Pratik Dondurma Yapma Makinesi Dondurmatik ile en lezzetli dondurmaların ustası sizsiniz! Yazın vazgeçilmezi dondurma yapma makinesi Dondurmatik... Yazın çocukların vazgeçilmezi pratik dondurma yapma makinesi artık çok pratik... Elektrik gerektirmeyen dondurma yapma makinesi ile her zaman pratik bir şekildedondurma yapabilirsiniz. Dondurma Hazırlanışı:   Dondurmatik haznesine küçük küp buz parçaları koyunuz. Tuz ilave ediniz. Su ekleyiniz. Metal kapağı sıkıca kapatınız. İstediğin çeşit dondurma malzemesini veya meybuz yapılmak istenirse meyve suyunu metal hazneye doldurunuz. 3 dakika boyunca çalkalayınız. Bu işlemlerden sonra dondurmanız hazır... Dondurmatik Neden Tercih Edilmeli? Dışarıdan aldığınız dondurma yükse..

Duş Jeli Hazneli Banyo Masaj Aleti

11,20TL

      Roll a Lotion ile duş keyfi spa masaj keyfine dönüşüyor.  19 adet masaj başlığı ile keyifli masaj etkisi.  Ekstra uzun sapı sırtınızın tüm bölgelerine ulaşmanızı sağlar.  Haznesine Ekleyebileceklerinizden bazıları:  Duş Jeli  Duş Köpüğü  Vücut losyonu  Masaj Yağı  Güneş kremi  Ürün Özellikleri:  Sırtınızın tüm bölgelerine ulaşırsınız.  19 yuvarlanan topları sayesinde masaj etkisi oluşturur.  Duş jelini vücudunuzun her yerine eşit olarak dağıtır.  Banyonuza rahatça asabilmeniz için sap kısmında askı deliği vardır.  Çıkarılabilir başlık  Ürün Kullanımı:  Duş jeli, masaj yağı, nemlendirici ya da banyo köpük jelinizi Roll a Lotion haznesinin içine doldurun ve kullanıma b..

Duvar Akvaryumu (Balıklarınız Yeni Yerinde!)

14,00TL

Doğayla iç içe olan Duvar Akvaryumu ile bundan sonra hem evinize farklı bir hava katacak hem de balıklarınıza daha güzel bir yaşama ortamı sağlamış olacaksınız. Wallvarium akvaryum ile baş başa, günün stresini atmanın en güzel yolu. Pratik, dekoratif ve sağlam akvaryum sayesinde canlı balık beslemek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Akvaryumun arka panelinde bulunan resim çerçevesi sayesinde istediğiniz resmi koyabilirsiniz. Akvaryumu temizlemek için yapmanız gereken duvara astığınız çivisinden çıkartarak temizleyebilirsiniz. Ürün Özellikleri: Bu çok pratik, dekoratif ve sağlam akvaryumun resim çerçevesi sayesinde arka plana istediğiniz resmi koyabileceksiniz. % 100 Akrilik malzeme Ürün Ölçüleri: Çapı: 24 cm Derinlik: 12 cm Paket İçeriği: 1 adet Dekoratif Duvar Akvaryum..

Egzersiz Tekeri

14,00TL

      Egzersiz Tekeri  tüm dünyada karın kası antrenmanları için en çok tercih edilen spor aletlerinden biridir. Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin üstünde öne doğru uzanarak kullanacağınız Egzersiz Tekeri AB Wheel tüm karın kaslarının yanı sıra göğüs, kol, omuz ve sırt kaslarını da çalıştıran mükemmel bir spor aletidir. Bol miktarda kalori yakarken karın kaslarınızı çok kısa bir sürede şekillendirmenizi sağlayacak olan Egzersiz Tekeri AB Wheel'i taşıması çok kolay olan küçük bir spor aletidir. Daha çok tecrübeli kullanıcılara yönelik bir spor ekipmanı olan Egzersiz Tekeri AB Wheel daha önce hiç karın kası egzersizi yapmamış kişileri oldukça zorlayacak bir üründür. Abdominal duvarı kuvvetlendirip, karın bölgesinde bulunan rectus abdominis, ..

Elbise Katlama Sihirbazı (Büyük Boy)

11,20TL

Elbiselerinizi katlamak artık çok kolay! Elbise katlama sihirbazı ile giysilerinizi saniyeler içerisinde kusursuz bir şekilde katlayabilirsiniz! Mükemmel şekilde katlanan kıyafetler ile dolabınızı çok daha düzenli tutmanız mümkün. Chothes Folder markası ile kaliteli malzemeden üretilmiş, ömür boyu kullanabileceğiniz bir ürün! T-shirt, gömlek, pantolon, havlu, vb. aklınıza gelebilecek her kıyafeti katlamak için kullanabilirsiniz. Ürün Ölçüleri: Kapalı: 59 cm (Boy) x 22.5 cm (En) Açık: 59 cm (Boy) x 70 cm (En) Paket İçeriği: 1 adet Elbise Katlama Sihirbazı Not:Karışık renklerde gönderilecektir...

Elbise Şeklinde Takı Organizeri

7,00TL

      Mücevherlerinizi, takılarınızı organize etmekte zorlanıyor musunuz? Elbise dolabınıza asabileceğiniz bu organizer işinizi kolaylaştıracaktır. Ürün Özellikleri: Herkesin kendi dolabında bir elbise olmalıdır. Hatta takılarımız için de Little Black Dress Takı Organizatör küpe, kolye ve bilezik saklamak için şık bir yoldur. Dönebilen üst düzeye çıkarmak için bir çubuk veya kancaya asılıdır. Böylece bir tarafta açık cepler ve diğer asılı döngüler ile, kolayca takı koleksiyonunu görebilirsiniz.  Bir tarafta 36 açık cepler Özellikleri ve ters tarafı 18 kanca ve döngü sekme vardır. Bu iki taraflı organizatör sizin bir numaralı yardımcınız olabilir. Ürün Ölçüleri: Uzunluk 80cm En 36cm..

Evrensel 3 in 1 Balık Gözü Lens

8,40TL

Taşınabilir ve çıkarılabilir, istediğiniz zaman cihazlarla fotoğraf çekebilirsiniz Herhangi bir cihaza uygulanabilir.     Özellikler (Fish Eye Lens):   Büyütme: 180 derece Boyutlar (ana gövde): 25mm (çap) x 15mm (uzunluk) Ağırlık: 11g       Özellikler (Geniş Açı):   Büyütme: Geniş 0.67X + Süper Makro Boyutlar (ana gövde): 20mm (çap) x 11.2mm (uzunluk) Ağırlık: 4.2 g     Özellikler (Macro):   Büyütme: Süper Makro Atış mesafesi 10 ~ 23mm arasındadır Boyutlar (ana gövde): 15.8mm (çap) x 6.5mm (uzunluk) Ağırlık: 2g     Paket İçeriği:   Fish Eye Lens x 1 Geniş Açı (+ Marco Lens) x 1 Geniş Açı Lens = Geniş Dönüştürme Objektifi + Marco Lens Lens Kapağı (plastik) x 2 Çanta x 1 1 x Klips..

Fix A Zipper Fermuar Tamir Seti

8,40TL

  Fix A Zipper Fermuar Tamir Seti ile kırık, bozuk fermuarınıza anında çözüm bulun.   Herhangi bir dikiş vs. gerektirmez, Fix A Zipperin klipsini fermuarınıza geçirin ve hemen kullanmaya başlayın.   Fermuarı bozuk diye uzunca bir süredir kullanamadığınız çantanızı, ayakkabınızı, valizinizi ve diğer tüm eşyalarınızı anında tamir edin.   Kırılmış bir fermuarınız varsa anında yenisiyle çok pratik olarak değiştirin.   6 adet Fix A Zipper fermuarları ile değişik boylardaki fermuarlarınızı kolayca değiştirin   Ürün Özellikleri:   Kırılmış veya bozulmuş olan fermuar anahtarını anında değiştirebilirsiniz.   Pantalon,etek,çanta veya bavullarınızın fermuarlarını anında tamir edebilirsiniz.   Kullanımı çok kolaydır ve anında tamir ede..

Fix It Pro Çizik Giderici Kalem

3,50TL

Aracınızdaki küçük çizikleriniz için kaportacıya gidip vaktinizi ve paranızı harcamayın. Fix It Pro Çizik Giderici Kalem ile aracınızdaki çizikler tarihe karışacak! Şehir trafiğinde araçlarımız istenmeyen sebeplerden dolayı sık sık çizilmekte ve boyasında istenmeyen yıpranma ve bozulmalar olmaktadır. Fix It Pro çok hızlı bir şekilde ve profesyonelce kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Aracınızın boyası ne renk olursa olsun, ister opak, ister metalik tüm kaportalarda %100 etkilidir. Yapmanız gereken son derece basit, çizilmiş olan yüzeye kalemini gezdiriyorsunuz bu kadar! Canınızı sıkan çizik anında yok oldu! Fix It Pro çiziğin derinliğinde özel bir katman oluşturur ve güneş ışınları sayesinde saniyeler içerisinde kuruyarak aracınızı eski mükemmel görüntüsüne kavuşturur. Toks..

Fluss Fonksiyonel Spor Aleti

49,00TL

Fluss 5 Fonksiyonlu Denge Esneme Egzersiz Aleti Zayıflamak, sağlıklı kalmak için klasik spor aletlerini çöpe atın. Bu 5 fonksiyonlu muhteşem egzersiz aleti ile vücudunuzda pek çok yeri tek alet ile çalıştıracaksınız. Türkiye'de ve dünyada devrim yaratan RevoFlex Xtrem egzersiz aletinin Türk mühendisler tarafından bir adım ileriye taşındığı bir ürün ile karşınızda.  Fluss 5 Fonksiyonlu Denge Esneme Egzersiz Aleti Etkili bir spor için gereken herşey Fluss Egzersiz Aletinde birleşti  Sağlıklı yaşamın sırrı dengeli beslenmek ve spor yapmaktır. Ancak çoğu zaman spor yapmak ya sıkıcıdır ya da spor yapmaya zaman bulamayız,  Düzenli spor yapamıyorsanız kilo problemleri yaşar ve vücudunuzu formda tutamazsınız,  Fakat tüm bunları geride bırakalım diye 5 Fonksiyonlu ..

Gator Grip Akıllı Anahtar (Herşeye Uyumlu!)

42,00TL

Tek bir alet ile tüm somun, civata ve kancalara hükmedin! Gator Grip Nedir? Tüm lokma takımlarınızı anahtarlarınızı bir kenara bırakın. Gator Grip Universal Socket sizlere inanılmayacak derecede kolaylıklar sunacak ve yıllarca evde, arabanızda, teknenizde, motorsiklerinizde, iş yerinizde, karavanınızda ve her yerde hatta cebinizde bile taşıyabileceksiniz. Gator Grip Amerika'da üretilmiş olup soket içerisinde yer alan sertleştirilmiş alasımlı 54 adet çubuklar vasıtasıyla 7-19 mm arası yuvarlak olmayan tüm somun civata kanca vs. ( Paslı olsun olmasın farketmez ) otomatik olarak uyum sağlar. Sökme ve takma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Gator Grip Socket kullanırken yapmanız gereken tek şey bastırmak ve çevirmektir. Ayrıca sizlere verilen bağlantı aparatı ilede matkabınızla rah..

Gripad Kaydırmaz Terletmez Sporcu Fitness Eldiveni

9,80TL

Gripad patentli minimal tasarım ile ellerinize maksimum koruma... Gripad Ağırlık Eldivenleri sayesinde egzersiz yaparken halteri sımsıkı tuttuğunuzda ellerinizin terlemesiyle artık uğraşmayacaksınız! Artık yakıcı, kokuşmuş eldivenlerinize veda edin ve şekilli vücudunuza yakışan nasırsız ellere merhaba deyin! Gripad Ağırlık Eldivenleri ellerinizi minimal düzeyde kaplarken maksimum düzeyde koruma sağlar! Bir yastık görevi gören ağırlık eldivenleri, avcunuza esneyen parmak bantları aracılığıyla tutturulur. Neoprenden yapılan Gripad Ağırlık Eldivenleri, sıkı ve güvenli bir tutuş sağlarken, nasırlara, ısınmaya ve sıradan eldivenlerle bağdaştırılmış olan kokuya engel olur. Neden Gripad? Gripad patentli minimal tasarım ile ellerinize maksimum koruma  Isı, ter,..

Güneş Enerjisi İle Çalışan Robot Solar Kit (6 in 1)

22,40TL

Ürün Güçlü bir motora sahip olduğundan açık havada güneşli bir günde en iyi performansı verir. Evde yüksek halojen ışık altında da düşük performansla çalışır. Bulutlu havada çalışmaz. Şekilli kullanın kılavuzu kutu içeriğine dahildir. Kutu içeriğinde 1 adet motor, 1 güneş paneli, Mini şanzıman kutusu, çeşitli dişliler ve farklı robot gövdeleri için farklı parçalar bulunur. Parçaları birleştirin, Güneş enerjisi panelini takın ve robotunuz çalışsın. Diyagramları takip etmesi ve uygulaması çok kolay olduğundan çocuğunuz bu robotları yaparken hiçbir zorluk çekmeyecektir.  Güneş almayan bir yerde yaşıyorsanız sorun yok!  Bu kitin tek enerji kaynağı güneş değil, sarı ışığın güçlü olduğu pek çok yerde robotlar ışığı enerjiye dönüştürme yetisine sahipler yani yağmurlu günlerde de..

Handy Bulb Duvara Monte Edilebilir Led Ampul (4 Adet)

14,00TL

Artık istediğiniz yeri aydınlatmak için ne prize ne de kabloya ihtiyacınız olacak! Handy Bulb Led Ampulü gardrobunuzda, giysi odanızda, merdiven boşluğunda, bodrum, kiler veya tavan aralarında rahatça kullanabilir, bu alanları kolay bir şekilde ışıklandırabilirsiniz. Ürün Özellikleri Kablo çekmeye ihtiyaç duymadan dilerseniz elinizde taşıyabilir, dilerseniz bir zemine yerleştirerek kullanabilirsiniz.  Aydınlattığı süre içinde led ampulü ve kendisini ısıtmaz. Uzun ömürlüdür.  Her bir ampül 3 adet 1,5 Voltluk kalem pil ile çalışmaktadır. (piller paket içeriğinde bulunmamaktadır.)  Handy Bulb ile bir kaç saniyede kullanıma hazır bir aydınlatma imkanına sahip olacaksınız.  Kırılmayan ampulü sayesinde çocuklarınızı tehlikeden uzak tutmuş olacaksınız. Paket İç..

Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemleri

14,00TL

Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemleri ile tırnaklarınızın güzelliğine güzellik katın! Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemleri tırnaklarınız üzerinde yaratıcılığınız konuşturmanızı sağlacak. Tırnaklarınızın üzerine harika figürler çizebilecek, renkli dünyanızı tırnaklarınıza yansıtabileceksiniz. Ürün Paket Boyutu 20cm x 3cm Paket İçeriği 1 adet Mavi Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemi  1 adet Yeşil Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemi  1 adet Kırmızı Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemi  1 adet Sarı Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemi 1 adet Pembe Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemi 1 adet Mor Hot Designs Tırnak Süsleme Kalemi..

Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 120 (3 Sayfa)