Çok Amaçlı Bakliyat Temizleme Aleti

Çok Amaçlı Bakliyat Temizleme Aleti

0 yorum 0 satıldı. Sadece 65 kaldı
7,00TL
Marka:
Ürün Kodu: 1424035285
Barkod: 1424035285
Stok Durumu: 65
Görüntüleme Sayısı 21 times

Ürün Açıklaması


Türk mutfağında apayrı bir yeri ve önemi olan pilavları yapmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Hatta bilindiği üzere bazı ev hanımlarımız “pilav yapamayan kadın da kadın mıdır” bile der. Gerçekten de pilavın yakışmadığı yemek neredeyse yok denecek kadar azdır. Sebze yemekleriyle de, et ve tavukla da muhteşem bir lezzet ikilisi oluşturduğundan, hemen hemen her akşam yemek masalarımızdaki yerini aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İyi bir pilav yapmanın püf noktaları hakkında farklı fikirler öne sürülmektedir. Pirinç Yıkanmalı mı sorusuna cevap verecek olursak; elbette ki yıkanmalıdır. Pirinç nişastasından arındırılmalıdır ki pişirirken birbirine yapışmasın ve bembeyaz rengiyle göze de hitap edebilsin. Pirinç Nasıl Yıkanır diye soranlar ise şimdi bize kulak versin.

Evet, gelelim sorumuzun cevabına. Özel bir Pirinç Yıkama Kabınız var mı? Özel dedik çünkü herhangi bir kapta değil de Çok Amaçlı Bakliyat Temizleme Aleti gibi profesyonel bir destekle çok daha kolay ve pratik şekilde yıkayabilirsiniz. 

 

Süzme Pirinç Pilavının o enfes lezzetini düşündüğümüzde, yıkama kısmı gibi ince bir ayrıntının bile ne kadar önemli olduğunu anlayabiliyoruz. 

Bu ürünümüzü kullanmaya başladıktan sonra, doğru seçilmiş bir Pirinç Yıkama Süzgecinin pilav pişirme öncesinde hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığına kendi gözlerinizle de şahit olabileceksiniz. 

Pirinç Temizleme işini de layığıyla yaptığınızda, herkesin beğenisini kazanabilecek bir pilav pişirememeniz için hiçbir neden kalmayacak.

Artık Bakliyat Temizleme konusunda harika bir yardımcınız olacak. Pirinç Temizleyici veya Sebze Yıkayıcı gibi bir çok fonksiyonda sağlıklı şekilde uzun yıllar kullanabileceğiniz bu fırsatımızı sakın kaçırmayın!


Çok Amaçlı Bakliyat Temizleme Aleti Ürün Özellikleri


Ürünümüz son derece kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeden üretilmiştir.

Bakliyat ve sebze yıkama konusundaki en pratik ürünlerden biridir.

Pirinç Süzgeci mutfakta sizlere zaman kazandırır.

Oldukça sağlıklıdır.


Çok Amaçlı Bakliyat Temizleme Aleti Ürün Paket İçeriği


1 Adet Çok Amaçlı Bakliyat Temizleme Aleti

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi